Ash vs Evil Dead 3. Sezon Ne Zaman?

Ash vs Evil Dead 3. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Starz kanalının korku komedi yapımı Ash vs Evil Dead 3. Sezon Ne Zaman?

Starz kanalının şeytani dizisi olarak adlandırılan dizi Evil Dead serisinin uzun zamandır beklenen devamı niteliğindeki yapım. Kanalın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Ash vs Evil Dead 30 yıllık bir serüveni hikayeleştirerek izleyenlerine sunmaktadır. Korku, gerilim ve komedi dalında oldukça kaliteli bir yapım olan dizi için 2. sezon, sezon finaline doğru ilerlemekte. Hal böyle olunca dizi için en çok merak edilen soruların başında Ash vs Evil Dead 3. Sezon Ne Zaman? yer almaktadır.

Ash vs Evil Dead Konu İlerleyişi

Imdb puanlamasından 34 bin küsür kişinin oylaması ile 8.7 puanına layık görülmüş olan yapımın yaratıcı isimleri Ivan Raimi, Sam Raimi ve Tom Spezialy’dir. Oldukça hızlı bir konu akışına sahip olan dizi 10 bölümlük sezonlar halinde Starz kanalındaki yerini kabullendi. Baş rol karakteri Ash yüzyıllar boyunca süregelen şeytanın hayatına son vermiştir. Ancak lanet onu bırakmayacaktır. Diğer şeytanları da meşhur testeresi ile aklayan eş maceradan maceraya koşuyor diyebiliriz.

Dizide yer alan uzun ismi ile Ashley ‘Ash’ J. Williams karakterini Bruce Campbell canlandırmaktadır. Oldukça sığ bir oyuncu kadrosunda sahip olan dizi minik bütçeli bir yapım. Minik bütçe dediğimizde aklınıza Türk filmlerinin küçük bütçeli dizileri gelmesin. Dizi kalitesini zaten puanı ile göstermekte. Bizden de 10 üzerinden 9.2 puanına layık görülmüş olan diziyi izlemenizi mutlaka tavsiye etmekteyiz.

Ash vs Evil Dead 3. Sezon Ne Zaman?

Başta bahsettiğimiz soruya tekrar gelecek olursak birinci sezonunu 2015’de başlatan dizi 31 Ekim 2015 tarihini çıkış tarihi olarak belirlemişti. 2. Sezonunda 1 ekim 2016 tarihinde başlayan dizi bizlere bir kış dizisi olduğunu göstermekte. Paket olarak çekilen dizi kanalına tümü çekildikten sonra sunulmakta. Dizide bulunun yazdan kalma görüntülerde haliyle senenin yaz aylarındaki görüntüleri. 3. Sezonu için kanalından onay almayı başaran dizi bize 3. sezonu ile tekrardan merhaba diyecek. Starz kanal dizi trafiğine baktığımızda dizinin tekrar aynı aylarda çıkacağını ön görmekteyiz. Eylül sonu veya Ekim başı 2017 tarihinde 3. sezonu ile kanalı starz’da yer alacak dizi için şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.

Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile dizi hakkında resmi haberleri ilk bizden duymak istiyorsanız bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...