Assassin’s Creed Origins Ne Zaman Çıkıyor?

Assassin's Creed Origins Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Ubisoft’un vazgeçilmez oyunu Assassin’s Creed Origins Ne Zaman Çıkıyor?

Sızıntı bilgiler falanlar filanlar ama sonuçta oyunun ismi netleşti gibi. Sızdırılmış görseller artık sanki de yerini dolduracak gibi gözüküyor. Uzun yıllardır oyun sektöründe olan Assassin’s Creed serisi her sızıntı haberden sonra habercileri ve yayıncıları ters köşe yaparak bambaşka isimle oyuncularının karşısına geçti. E3’de boy gösteren oyun artık sızıntı haberlerini doğruladı. Assassin’s Creed Unity rezilliğinden sonra bu oyun için özel çalışmalara başlamış olan Ubisoft aklını başına almış olacak ki uzun bir süre bu oyun üzerinde durdu. Her yeni yılında farklı oyun çıkaran AC serisi bir seneyi boş geçirerek sağlam bir oyunla karşımıza gelecek. Oyun için Assassin’s Creed Origins Ne Zaman Çıkıyor? sorusunu yanıtlayacağımız bu yazıda oyunun biraz bilgilerinden bahsedelim;

Assassin’s Creed Origins Oyun Detayları

Eski mısırda geçecek olan oyunda tekrardan Assassin’s Creed: Syndicate’de olduğu gibi erkek ve kadın süikastçileri ile gövde gösterisi yapacak. Playstation 4, Xbox One ve PC için piyasada yer almaya hazırlanan oyun bu sefer sağlam bir oyunla geleceğini tüm oyuncularına bildirmişti. Altair ve Ezio dönemindeki Süikastçi loncasında geçmekte olan hikaye diğer bir kaç oyundaki gibi deniz savaşlarına da yer verecek. Bir çok görselde de süikastçi karakterimizi bir devenin üzerinde görmekteyiz. Oyunun anlattığı hikayeye göre o dönemin türüne giren oyunda bu sefer develerin üstünde yer alacağız gibi gözüküyor.

Unity ve Syndicate serilerinde yer almayan Deniz Savaşlarına geri dönüş yapan AC bu oyununda eski ruhu yakalamaya çalışıyor gibi. Eski Mısırda geçtiği kesinleşen bu oyunda Eski Yunanistanı ve Eski anadoluyu’da görebileceğiz. Kim bilir belki de bir osmanlı veya selçuklu dönemlerine de el atılmıştır. Sızdırılmış görseller yerine biz size e3’de yayınlanan traileri göstereceğiz.


Açık dünya oyunu olmasının altını çizen oyun trailerinde da bunu oldukça iyi bir şekilde belirtti. Lafı da fazla uzatmadan sizi asıl konu hakkında bilgilendirelim;

Assassin’s Creed Origins Ne Zaman Çıkacak?

Asıl soru Assassin’s Creed Origins Ne Zaman Çıkıyor?’un cevabına gelecek olursak 27 Ekim 2017 tarihinde yani 2017’nin son çeyreğinde oyunu çıkartacak Ubisoft tekrardan yaz tatildeki öğrencileri baz almış. Oldukça isabetli bir zamanda oyununu piyasaya sunacak olan Ubisoft’a başarılar diliyoruz ve haberimizin sonuna geliyoruz. Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın lütfen, Esen kalın.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...