Ay Lav Yu Tuu 2 Ne Zaman Çıkacak?

Ay Lav Yu Tuu 2 Ne Zaman Çıkacak
5 (100%) 1 vote

Türk Komedi’sinin başarılı ismi Sermiyan Midyat’ın filmi Ay Lav Yu Tuu 2 Ne Zaman Çıkacak?

Tam 7 yıl önce çıkardığı filmiyle çoğumuzu kahkahalara boğan Sermiyan Midyat, devam filmiyle tekrar büyük bir başarı elde etmeyi planlıyor. Bu haberden sonra komedi severler Ay Lav Yu Tuu 2 Ne Zaman Çıkacak? sorusu ile baş başa kaldı. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat üstlenirken oyuncu kadrosunda yenilikler bulunuyor. Filmle ilgili gelen son bilgilere göre filmde Sermiyan Midyat,  Natalie Burn,  Ayça Damgacı, Kevork Malikyan,  Nikki Leigh rol alacak. Ancak tabi ki yan rollerde bazı sürprizler olabilir. Devam filminin gelmesinde iki büyük etken olduğu söyleniyor: 1-Geçtiğimiz yıl Sermiyan Midyat’ın çıkardığı Bir Baba Hindu filminin beklenen ilgiyi görmemesi. 2-Ay Lav Yu filminin hala televizyonda her yayınlandığında yüksek reyting elde etmesi.

Ay Lav Yu Neden Çok Beğenildi?

Herkesin oy kullanabildiği sinema sitelerinde ortalaması en az 7.5 olan ve ne zaman televizyonda yayınlansa yüksek reyting elde eden Ay Lav Yu, bu başarıyı nasıl yakaladı? Bu soruya verilebilecek bir çok cevap var. Ancak bence işin temeli yurdumun insanını kullanması. Filmde günümüz çağından uzak kalmış köylüleri görmemiz bence filmin esas odak noktası. Köylülerin Avrupa kültürüyle karşılaşması sonucunda ortaya çıkanlarsa insanları güldürmeyi başarıyor. Başarısının bir diğer kaynağı ise içtenliği. Karakterler ve senaryo gerçekten çok samimi bir dille yazılmış. İzleyiciler karakterleri benimsiyor. Eee oyunculukta iyi olunca film büyük ilgi gördü.

Bu Kadar İlgiyi, Beğeniyi Hakketti mi?

Bana kalırsa, diğer Türk filmlerine de bakıldığında, kesinlikle hakketti. Günümüz Türk komedi filmlerinin rezilliği düşünüldüğünde, Ay Lav Yu onlar arasında müthiş bir film. Farkı ne mi? Bir kere çoğunda olan abartı absürtlük yok. Daha gerçekçi ve zekice espriler var. Tabi bütün Türk filmleri için durumun böyle olduğu söylenemez, ancak çoğunda durum böyle. Türkiye de yapılan komedi filmlerinin çoğunda aşırı absürt olaylar ve espriler bulunuyor. Ay Lav Yu bu sebeple bence aldığı ilgiyi hakketti. Yani bir bakımdan kötünün iyisi denilebilir.

Ay Lav Yu Tuu 2 Ne Zaman Çıkacak?

Filmin başlarda 16 Haziran tarihinde çıkması bekleniyordu ancak bu tarih 3 ay ileri alındı. Sonuç olarak filmin vizyon tarihi 22 Eylül olarak belirlendi. Devam filmi ilk filmin yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi, bekleyip göreceğiz…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...