Chance 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Chance 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Hulu kanalının en çok izlenen dizisi Chance 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

House dizisinin final yapması bir çok takipçisini derinden üzmüştü. Fakat baş rol karakterimiz Dr. Grefory House’i canlandıran Hugh Laurie başka bir doktor karakteri ile seyircisinin karşısına çıktı. Pilot bölümü ile izleyicisini derinden etkilemeyi başaran Chance dizisi yayınlanmasından bir kaç hafta önce fragmanı ile de izleyicilerini etkilemeyi başarmıştı. Merakla beklenen dizi ilk gösterimini yaptığında da dizi istenileni kazanmıştı. Kem Nunn’un diziye uyarlanan kitabındaki başrol karakteri Eldon Chance‘ye Hugh Laurie hayat vermektedir. 2. sezon onayından hemen sonra dizi için sorulan kritik sorulardan biri de Chance 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? oldu. Sorunun hemen yanıtını öğrenmek için en alt satıra geçebilirsiniz. Zira biraz dizinin konusundan bahsedeceğiz.

Chance Dizi Konusu

Dr. House dizisi ile gönüllere taht kurmuş olan kıvrak zekalı, dobra konuşan ve tabi ki müthiş ağrılı Gregory House’yi canlandıran Hugh Laurie 8 sezonluk bir maceranın ardından 2 Altın Küre’ye layık görülmüştü. Dizinin bitişinden hemen sonra film ile izleyicilerinin karşısına geçen Hugh Laurie izleyicilerine istenileni verememişti. Fakat bu dizi bir nebze de olsa takipçilerini mutlu etti diyebiliriz. Doktor karakterindeki bu başarılı tiplemesini devam ettirmek isteyen Hugh Laurie bir nöro psikiyatrist olarak karşımıza çıkıyor.

San Francisco Adli Tıp’ta görev alan Eldon Chance buraya gelir gelmez kendisini büyük bir karmaşıklığın içinde bulur. Kişilik bozukluğu yaşayan kişiler ile çalışan karakterimiz bir zaman sonra bir hastasının hedefi haline gelecektir. 19 Ekim 2016 tarihinde başlanılan dizi 10 bölümlük sezonlar halinde Hulu kanalında yer alacak. 1. Sezonundan hemen sonra ikinci sezonu için gün sayan dizi takipçilerinin merak ettiği soruya gelecek olursak;

Chance 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hulu dizi başlamadan önce dizinin 20 bölümlük 2 sezonu hazır demişti. Yani dizinin 2. sezonu için iki seçenek bulunmakta. Eğer dizi sezon arasında ufak bir tatil vermek isterse ki bu 10. bölümde yaşanacaktır. Dizinin 2. sezonu Ocak 2017 gibi başlayacaktır. Eğer dizi sezon arası yapmayıp tüm bölümleri tek sezon altında toplar ise 2. sezon bir daha ki seneye kalacak gibi gözükmekte. Bir kış dizisi olarak ekranlara gelen dizi eğer dediğimiz gibi sezon arası yapmaz ise Eylül Ekim 2017 gibi kanalı Hulu’da 2. sezonunu yayınlayacaktır.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...