Krypton Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Krypton Dizisi Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Merakla beklenen Krypton Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Superman hayranlarına güzel bir haberim var. 4 yıl öncesinden bu yana çıkması beklenen ama bir türlü çekilemeyen diziden ilk fragman geldi. Bu zamana kadar karakterin yapılmış tüm dizileri ve filmlerinde hep gençlik çağlarından olgunluk dönemine kadar neler yaşamış ve nasıl gelişmiş bunları izledik. Özellikle ben Smallville dizisi hayranı olarak çıkan diğer filmleri de çok beğenmiştim. Bu zamana kadar kimse acaba Clark Kent kendini bulmadan önce ne oldu bitti diye sormamış ve bu konu hakkında herhangi bir dizi veya film görememiştik. Bu sefer ‘Man of Steel’ filminin ön bölümü olarak Krypton Tv Serisini yapmayı düşünmüşler. Dizinin Syfy kanalında gösterilmesine karar verilmiş. Krypton Dizisi Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı için son paragrafa ilerleyebilirsiniz.

Krypton Dizisinin Konusu

Bu zamana kadar Clark Kent karakterinin gelişimini izledik. İllaki merak edenler olmuştur bu Clark Kent Dünya ya gönderilmeden önce ne yaşandı bitti diye. Şimdi bu super kahramanın Clark Kent olmadan önce yaşadığı gezegen nasıl alt üst olmuş değil nasıl yaşadıklarını ekran karşısına çıkarıyorlar. Dizinin konusuna gelecek olursak Man of Steel den 200 yıl öncesi anlatılıyor. Dizinin senaristi ve yapımcısı meşhur DC Comics filmlerinde bolca emeği geçen David Goyer. David Goyer’e göre dizi tam bir şaheser olacakmış. Dizinin başrolünde  Clark Kent’in dedesi Sag-El karakteri anlatılacak. Tabi o zamanlar El Ailesinin dışlandığı ve Sag El’in Krypton’a huzur ve barış getirme çabaları konu alınıyor. Böyle bir yapımın çekileceğini hiç düşünmemiştim hep farklı oyuncularla farklı mekanlarla aynı konu işleniyordu. Gel gelelim superman hayranlarının da benim kadar bu yapımı merak ettiğini düşünüyorum.

Krypton Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Yıllardır çıkması beklenen dizi için bu yıl içinde çıkacağı söylentileri vardı. Ancak tam resmi bir açıklama ve tarih verilmedi. Dizi de yeni yüzler de göreceğiz. Superman hayranlarına sadece  şunu söyleyebilirim büyük ihtimalle Krypton dizisini 2018 yılında ekranlarda izliyor olacağız. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile. Gelecek resmi bilgiler ile de burayı güncelleyeceğimizin sözünü verelim 🙂


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...