The Punisher Ne Zaman Başlayacak?

The Punisher Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

İlk olarak Daredevil dizisinde boy gösteren The Punisher Ne Zaman Başlayacak?

Netflix ve Marvel iş birliğine bir yenisi daha ekleniyor. Son zamanlarda peşi sıra yeni yapımlar ile gündemi meşgul etmekte olan Netflix yepyeni bir projeye yelken açtı diyebiliriz. Marvel’in konularını yayınlamaya başlayan Netflix’in ilk Marvel dizisi Daredevil’di ardından Luke Cage ile gönülleri bir kez daha fethetti. Kaliteli işler yapan kişilerin birleşmesi haliyle dizilerin kalitesini müthiş seviyede yükseltmekte. İlk olarak Daredevil’de yan karakter olarak izlediğimiz Punisher karakteri çok sevildi ve haliyle bu sevilen karakteri Netflix değerlendirerek yeni bir dizi oluşturmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda çekimleri başlayan dizinin kadrosu da günden güne genişlemekte. The Punisher Ne Zaman Başlayacak? sorularına karşın hazırladığımız bu makalede gelin biraz dizinin konusundan bahsedelim;

The Punisher Dizi Konusu

Çizgi romanlarda bir çok kez karşı karşıya gelen The Punisher ve Daredevil’in 2. sezondaki birleşimi diziyi izleyenlere mükemmel bir zevk uyandırmıştı. Son zamanlarda DC karakterlerinin kendi dizileri arasında gidip gelmesinden midir bilinmez bu biraz hafiften moda oldu. Çizgi romandan tv’ye aktarılacak olan yapımın ilk karşılaşması Daredevil dizisinin 2. sezonunda mükemmel bir düzeyde verilmişti. The Walking Dead dizisinden hatırlamış olduğumuz Jon Bernthal karakterini çok iyi canlandırmıştı.

The Walking Dead dizisi bitiminden sonra bir kaç dizide yer almış olan Jon Bernthal The Punisher karakterini 3 kere canlandırdı diyebiliriz. Çekimleri biten Defenders dizisinde yer alan The Punisher karakterini canlandıran Jon artık kendi başrolündeki dizisine kavuşuyor diyebiliriz.

İleride Marvel yapımı Avangers filmlerinde yer alması beklenen bu karakterleri dizilerdeki oyuncular mı canlandırır bilemeyiz ancak bizce göz onları bir arar, Arar yanii.

The Punisher Ne Zaman Başlayacak?

Şuan için çekimleri devam eden dizinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Ben Barnes diziye Billy Russo karakterini canlandırmak üzere katıldı. Ben Barnes karakterini hali hazırda devam eden Westworld dizisindeki Logan karakterinde hatırlayabilirsiniz. Dizinin çekim süreci 2016’nın sonlarına doğru biteceği söylenmekte. Onun ardından montaj’ı vs’si yapılacka olan dizinin 2017‘nin ortasında çıkacağı düşünülmekte. Tahmini olarak Haziran – Temmuz 2017’de vizyona gireceğini düşündüğümüz dizi için aktaracaklarımız bu kadardı. Dizi hakkında gelecek resmi bilgiler ile burayı güncelleyeceğimizi size hatırlatır bizi takip etmenizi dileriz.

25.10.2017 Güncelleme: Dizi 17 Kasım 2017 tarihinde beklenilmekte, Resmi olarak açıklanmıştır.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...