Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Ne Zaman Vizyona Girecek?

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Ne Zaman Vizyona Girecek?
5 (100%) 1 vote

Rihanna’nın yer aldığı Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Ne Zaman Vizyona Girecek?

Beni daha önce ki işleriyle mutlu eden, bütün filmlerini sıkılmadan izlediğim yönetmen Luc Besson’un yeni işlerinden biri olan Valerian’a gelin birde yakından bakalım. Filmin oyuncu kadrosunda Dane DeHaan (Amazing Spider-man), Cara Delevingne (Suicide Squad), Clive Owen (The Escape) ve Elizabeth Debicki (Guardians of the Galaxy vol.2) bulunuyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Luc Besson üstleniyor. Bilmeyenleriniz için tanıtmak gerekirse Luc Besson Leon, Fifth Element ve Lucy gibi başarılı filmlerin yönetmeni. Kendisi benim favori yönetmenlerimden olduğu için haliyle filmle ilgili beklentilerim oldukça yüksek. Birbirinden kaliteli oyuncuları barındıran oyuncu kadrosunda bir de sürpriz isim var: Rihanna. Evet, hepimizin şarkılarıyla tanıdığı Rihanna filmde Bubble karakterini canladıracak. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun cevabını öğrenmek isteyen okuyucularımız yazımızın son paragrafına ilerleyebilir. Gel gelelim filmin konusuna…

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmin Konusu

Kahramanlarımız, Valerian ve Laureline insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevliler. Bakanlık’ın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha’ya gönderilirler. Alpha, evrendeki birçok farklı canlının bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde gizemli bir güç vardır. Valerian ve Laureline’nin esas görevi bu güç aktif olup Alpha’yı ele geçirmeden önce onu engellemektir. Filmin merak uyandıran bir konusu olduğu söylenebilir.

Filmin Detayları ve Kendi Görüşüm

Aksiyon/Bilim Kurgu temalı Valerian’dan gelen ilk görüntüler oldukça ilgi çekici. Star Wars/Star Trek vari değişik, ilginç uzay canlıları görmek benim oldukça hoşuma gitti. Aynı zamanda oluşturulan gezegen ve evren görüntüleri de gayet iyi.

Fransız yapımı filmin 2 saat 9 dakika süreceği açıklandı. Aynı zaman Valerian insanların dikkatini çekmeyi de başardı. Rotten Tomatoes %96’lık bir kesimin filmi görmek istediğini açıkladı. Kimileri filmin Mass Effect’e benzetilmeye çalışıldığını söylese de ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Koskoca Luc Besson içerik üretemeyip de Mass Effect’ten mi kopya çekecek? Benim filme karşı beklentilerim gelen görüntülerle ve fragmanlar sayesinde arttı. Umarım hayal kırıklığına uğratmaz.

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Ne Zaman Çıkıyor?

Sonuç olarak Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun yanıtına gelecek olursak ülkemizde 27 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Ben heyecanla filmi beklerken, şuraya da izlemeyenler için final fragmanını koyayım en iyisi…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...