13 Reasons Why 3. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon ve Bölümler

13 Reasons Why 3. Sezon Ne Zaman?

13 Reasons Why 3. Sezon Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

2. Sezonu yayınlanan Netflix genç dizisi 13 Reasons Why 3. Sezon Ne Zaman?

Netflix’in geçtiğimiz sene büyük bir etki uyandırarak gündeme taşıdığı dizinin 2. sezonu çıktı. 18 Mayıs 2018’de tüm bölümlerini yayınlayarak tekrar gündeme gelen dizi yeni sürprizleri ile izleyicisini şaşırtmayı başardı. Altın Küre’de aday olarak gösterilen dizinin başrol karakterini canlandıran Katherine Langford’un diziye veda edişi de büyük bir tepki topladı. Hannah karakterini 26 bölüme sıkıştırmakta büyük zorluk çeken yapım gelecek sezonda Katherine ile yollarını ayırdığını da bildirdi. Selena Gomez‘in de yapımcılığını yaptığı dizide bu sezon kulaklarımızın pasını silecek bir soundtrack vardı. Özenle seçilmiş tüm şarkılar ve müzikler adeta diziyi dizi yapan ince dokunuşlar. 2. sezonu hızlı bitiren izleyiciler hemen yeni sezonu heyecan ve merakla bekliyor 13 Reason Why 3. sezon şuan için onay aşaması değerlendirilecek tabi ki izlenmesine göre  ama onayı bizce şimdiden garantilemiş gibi.

13 Reasons Why İnce Nüanslar

Bizden gelen Onay! Açıkçası dizi bizden onay almayı başardı. Geçtiğimiz sezonun üstüne katarak ilerlemeyi başarmış. Bir çok genci arkasına da alacağını sezdik. 2. sezonun sonunda açık kapı bırakması da dizinin seneryosunun hazır olduğuna işaret. Ancak dizi ilerleyen zamanda onay alır mı almaz mı kestirmek güç. Çünkü önümüzde büyük bir örnek var Sense8. Tamam bu dizinin çekimleri oldukça pahalı ancak yeni sezonu hak ediyordu bu dizi, ama olmadı…

Dizide Clay karakterinin 2. sezonda hala Hannah’tan ayrılamaması ilginçti ancak dizi sonuna doğru ayrılış gerçekleşti ve Hannah karakterine böylece veda ettik. Peki dizi ilerleyen zamanda hikayesini nasıl evirecek bu tam bir merak konusu.

13 Reasons Why Yeni Sezon?

Geldik en cafcaflı soruya 13 Reason Why 3. Sezon ne zaman karşımızda olacak. Bunun için biraz geçmişten kopya çekerek size tahmini bir süre vereceğiz. Dizinin ilk sezonu 13 bölüm olarak 3 Mart 2017’de yayınlandı. 2. sezon ise geçtiğimiz hafta yani 18 Mayıs 2018’de yayınlandı. Gördüğümüz üzere çekimler ve yapım zorlanmadan senede 1 kez 13 bölümlük dizi yayınlayabiliyor. Bundan yola çıkarak dizinin 2019 Mart – Mayıs arasında çıkacağını tahminliyoruz. Yeni sezon hakkında gelecek bilgiler ile yazımızı güncel tutacağımızı hatırlatırız. Bizi sosyal medya’dan da takip etmenizi diliyoruz efenim. Bir başka yazıda görüşmek dileği ile.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...