3% 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

3% 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in yeni Gerilim – Bilim Kurgu dizisi 3% 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Farklı filmlerin tek adresi olarak gösterilen Netflix’den yepyeni bir dizi daha. Konusu itibari ile özgünlüğünü çok iyi ifade edebilmiş olan dizi daha önceden Pedro Aguilera’nın webte yayınladığı bir diziye benzemektedir. Gerilim ve Bilim Kurgu dalında oldukça kaliteli bir dizi olan 3% Netflix kanalında orjinal dili portekizce ile de yayınlanmakta. 1. Sezonunu tamamı ile yayınlayan Netflix 2. sezonu için de çalışmalara başlayacağını bildirdi, Haliyle akıllarda 3% 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? soruları oluştu. Sizler için hazırladığımız bu makalede biraz dizinin konusundan bahsettikten sonra asıl sorunun yanıtını vereceğiz. Yanıtı öğrenmek isteyenler hemen son paragrafa geçebilirler.

3% Dizi Konusu

İnsan oğlu geleceği her zaman merak etmiştir. Bununla alakalı olarak yakın zamanda çıkan dizilerin arasına karışan 3% dizisi farklı konusu ile onlardan sıyrılmayı başarmakta. Çok kötü zamanlar geçirmekte olan bir Dünyadaki insanların kurtuluş için tek bir aydınlık kapısı kalmıştır. Gelecek boyutta yaşamak adına bir yol bulduğunu iddaa eden insanlar halk’dan sadece %3 lük bir kısmını seçerek gelecekte yaşama gönderecektir. Dünyanın iyi bir kısmına geçmek için şans verilen bu insanlar bakalım o %3 lük kısma girmek için ne yapacaktır.

Daha önceden bir çok ödüle layık görülmüş olan Cesar Charlone bu dizide yönetmen koltuğunda yer almakta. Dizinin yaratıcısı olarak tekrardan Pedro Aguilera ismini görmekteyiz. Değişik işlerde imzasını bulunduran Netflix bu dizide de istenileni vermeyi başarıyor diyebiliriz. Dizide yer alan oyuncuların bir kısmı ise şöyle;  João Miguel,  Bianca Comparato, Michel Gomes, Rodolfo Valente,  Vaneza Oliveira ve  Viviane Porto. Şuan için ilk sezonunda 8 bölüm izleten yapım ortalama 49 dakikalık bölümlerden oluşmakta. Toplamda 8 saatlik sezonlar halinde yayınlanacak olan dizi için 2. sezon onayı geldi.

3% 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ülkemizde de oldukça popülerleşmeye başlayan dizi oldukça çok izlenmekte. 25 Kasım 2016 tarihinde tüm bölümleri yayınlayan Netflix dizinin bitmeyeceğini de son bölümünde göstermişti. Ardından onay için açıklama yapan Netflix 2. sezon için izleyenleri ümitlendirdi. Şuan için çekimlerine başlanılmayan (3.12.2016) dizi 2017‘nin Ekim veya Kasım ayında vizyona gireceği düşünülmekte.

Bu tarih ilerleyen zamanlarda değişir mi bilemeyiz ancak Netflix’den gelecek haberler ile burayı güncelleyeceğimizi size bildirebiliriz. Bizi sosyal medyadan takip ederek en hızlı şekilde 3% dizisinden haberlere ulaşabilirsiniz.

17.12.2016 Güncelleme: 3% dizisi 2. sezon için kanalı Netflix’den onay almayı başardı. 2017 yılında yayınlanacağı belirten Netflix net bir tarih vermedi.


Comments to 3% 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • İzlemesi oldukca keyif veren bir diziydi, devaminin gelecek olmasi sevindirdi.

    ZeynepBilgic 7 Ocak 2017 08:05 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...