Bright Ne Zaman Vizyonda? - Konusu - Oyuncular

Bright Ne Zaman Vizyonda?

Bright Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

Merakla beklenen bilim kurgu filminden yeni fragman geldi.

Amerikan yapımı bilim kurgu, fantastik ve suç türünde olan filmde ikinci fragman çıktı. Filmin başrol oyuncusu ise Will Smith. Will Smith hem insan hem de efsanevi canlıların olduğu bir toplumda polis olarak çalışmaktadır. Filmde ayrıca Noomi Rapace, Lucy Fry, Édgar Ramírez ve Ike Barinholtz gibi önemli oyuncular yer alıyor. Film Netflix üzerinden tüm dünyada aynı anda yayınlanacak. Netflix film için 90 milyon dolar bütçe ayırdı. Ekim 2016’da duyurulan film merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde alt yazılı fragmanının çıkmasıyla birlikte oldukça ilgi toplayan film kitleleri kendisine çekmeye devam ediyor. Peki Bright ne zaman vizyonda?

Bright Konusu ve Oyuncuları

Filmin konu aldığı dönem insanların, orkların, perilerin ve bir sürü fantastik canavarın yer aldığı bir evren. İnsan ırkının üyesi olan Ward ve Ork ırkına mensup Jakoby gece devriyesinde olan 2 polis memurudur. Aralarındaki farklara alışmaya çalışırken bir yandan da yasa dışı işlerle uğraşanlarla mücadele etmektedirler. Günün birinde dünya bir tehdit altına girer ve bütün ırkların yok olması söz konusudur. Artık bu ikili ekipolarak birlikte çalışmak zorundadırlar. Will Smith filmde Daryl Ward’ı canlandırmakta. Ork Nick Jakoby’i ise Joel Edgerton canlandırıyor. Asanın kontrolünü ele geçirmek isteyen karanlık elf Leilah ise Noomi Repace ile hayat buluyor. Asanın sahibi olan genç Tiky ise Lucy Fry canlandırıyor. FBI sihir bölümünde çalışan insan Montehugh ise Happy Anderson tarafından canlandırılıyor.

Bright Ne Zaman Vizyonda?

Sihirli yaratıkların aramızda yaşadığı alternatif evrende iki polis memuru kendilerini kehanet edilen savaşın ortasında bulur. Netflix üzerinden online olarak izlenebilecek film bilim-kurgu ve fantastik severler tarafından merakla bekleniyor. İlginç bir konusu olan filmin büyük ses getireceğine eminim. Will Smith tarafından canlandırılan karakter fragmanda oldukça cesur ve eğlenceli görünüyor. Filmin yönetmeni ise Suicide Squad’ın da yönetmeni olan David Ayer. Senaryoda ise ünlü senarist Max Landis’in imzası var. Ejderha dövmeli kız filmiyle oldukça beğeni toplayan Noomi Repace yer alıyor. Bright 22 Aralık 2017’de Netflixte yayınlanacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...