Ocean’s Eight Ne Zaman Vizyonda? - Film Konusu ve Oyuncular

Ocean’s Eight Ne Zaman Vizyonda?

Ocean’s Eight Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

Kendine has takipçi kitlesine sahip olan film serisi Ocean’s ın yeni filmi geliyor.

Garry Ross tarafından yönetilen soygun komedisi Ocean’s Eight’in hikayesi Ross ve Olivia Milch tarafından yazılmıştır. 25 Ekim 2016 tarihinde yapımına başlanan filmin yayın haklarını ise Warner Bros. Pictures üstlenmiştir. Ocean’s serisinin kadınlarla yeniden çevrimi niteliğindeki film kadrosunda birçok başarılı oyuncuyu barındırıyor. Helena Bonham Carter, Sandra Bullock, Cate Blanchett gibi isimlerin yanında ünlü rapçi Awkwafina ve dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna bulunuyor. Filmin yapımcılığını ise George Clooney, Steven Soderbergh ve Jerry Weintraub üstlendi. Birçok ünlü kadın ismi bir araya getiren filmin çekimleri New York’da yapıldı. 2007’de Ocean’s Thirteen çıkmasından sonra filmle ilgili ekibe birçok dizi ve yeni film talebi gelmişti. Ancak ekip filmin böyle bir yan film ile devam etmek istedi. Ocean’s Eight ne zaman vizyonda?

Ocean’s Eight Konusu ve Karakterleri

Film bir grup kadının MET Ball galasını soyma planlarını anlatıyor. Ocean’s serisinin lideri George Clooney tarafından canlandırılan Danny Ocean’ın kız kardeşi Debbie Ocean’a (Sandra Bullock) odaklanılıyor. Debbie 5 yıllık bir hapsin ardından serbest kalıyor. Özgürlüğünü kazanır kazanmaz ise yeni bir soygun planına kalkışıyor. MET Ball galasını soymak isteyen Debbie soygun için, Lou (Cate Blanchett), Nine Ball (Rihanna), Amita (Mindy Kaling), Constance (Awkwafina), Rose (Helena Bonham Carter), Daphne Kluger (Anne Hathaway) ve Tammy’den (Sarah Paulson) oluşan mükemmel kadroyu topluyor. Matt Damon’unda Ocean’s serisinde canlandırdığı Linus Caldwell karakteriyle konuk olacağı filmde ayrıca Kim Kardashian, Kendall Jenner, Adriana Lima, Katie Holmes da konuk oyuncular yer alıyor.

Ocean’s Eight Ne Zaman Vizyonda?

Bol yıldızlı film duyurulduğunda insanlar biraz ön yargı ile yaklaşıyorlar. 2016 yılında yayınlanan Ghostbusters filminin izleyici tatmin etmemesinden dolayı insanlarda filme karşı bir ön yargı oluşmuş durumda. Peki film gerçekten iyi bir yapım mı olacak yoksa bu ön yargıyı kıracak mı henüz bilinmiyor. Film oyuncu kadrosu ile bazı hayranlarının kalbini çalmış durumda. Filmin ilk trailer’ı bugün yani 19 Aralık 2017’de yayınlandı. Film ülkemizde 22 Haziran 2018’de vizyona girecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...