5. Dalga Ne Zaman Çıkıyor?

5. Dalga Ne Zaman Çıkıyor?

5. Dalga Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Merakla beklenen 5. Dalga Filmi Ne Zaman Çıkıyor sorusunu yanıtladık… Nezamancikiyor.com

Fragmanı yayınlanan ve daha yayınlanır yayınlanmaz bir çok kişi tarafından izlenen 5. Dalga filminin en çok merak edilen 5. Dalga Ne Zaman Çıkıyor? sorusunu sizler için yanıtlayacağız. Son dönemlerde sağlam kitapların filmlere yorumlanması kitap sevenlerinde sinemaya akın etmesine sebebiyet vermişti. Hal böyle olunca bu paydan hak kazanmak isteyen yapımcılar böyle filmlere daha çok önem vermeye başladı. 5. Dalga filmi de böyle filmlerden diyebiliriz. İlk olarak kitabının bestseller olması filmin hemen çekilmesine sebebiyet vermiş olsa gerek ancak filmin fragmanından anlaşıldığı kadarıyla film enfes şekilde beyaz perdeye aktarılmıştır.

5. Dalga Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Her yabancı film gibi bu filmde ilk olarak Avrupa ülkelerinde vizyona başlayacak. İlk olarak 5. Dalga Ne Zaman Çıkıyor diye soracak olursanız film ilk olarak 14 Ocak 2016 tarihinde Avustrulya’da vizyona girdi. Ancak Avrupadan yavaş yavaş ülkemize gelen filmler 5. Dalga Türkiye geliş tarihi ise 4 Mart 2016 olarak gözükmekte. Sayılı günlerin kaldığı filme akın akın aksiyon sevenlerin gideceğine eminiz. Filmin konusuna geçiş yapmandan önce filmin yönetmen isminden bahsetmek isteriz ki filmin yönetmen koltuğunda ilk olarak 2009 yılında The Disappearance of Alice Creed filminin yönetmenliğini yapan J. Blakeson yer almakta. Genç ve biraz yeni isim olan Blakeson bu filmi ile profesyonel yönetmenlik hayatına da adım atmış oldu diyebiliriz. Daha çok yazar olarak gördüğümüz bu isim yazar kadrosunda yer almamakta filmin senaristlerinden bahsetmek gerekirse de Susannah Grant , Akiva Goldsman, Jeff Pinkner ve Rick Yancey isimleri senaryonun yazımında iş birliği yaparak bizi mükemmel bir film ile karşı karşıya bırakmış olarak gözükmekte.

5. Dalga Filmi Konusu

Konu için detaylı bilgi vermek istemediğimiz bu makalede bunun sebebinin sadece filme gitmeniz gerekmiş olduğunu belirtmek isteriz. Konu olarak bilim kurgu, fantasik ve aksiyonun birleştiği bu filmde insanlık büyük bir tehdit ve tehlike ile karşı karşıya kalmıştır. Dünya dışı varlıklar tarafından rahatsız edilen dünyalılara mutant denilen yaratıklar gelmiştir. 5 dalga da dünyayı yerle bir etmek isteyen bu yaratıklar dünya’dan insanoğlunu silmek istemektedir. Uzun soluklu olarak izleyeceğiniz bu film 112 dakikalık seyir imkanı sunacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...