7 Yüz 2. Sezon Ne Zaman?

7 Yüz 2. Sezon Ne Zaman?

Blu Tv’nin sevilen ve farklı bir dizisi olan 7 Yüz 2. Sezon Ne Zaman?

Blu Tv’nin ülkemizdeki dizi sektörüne farklı tarzda yapımlar katmak ve internet dizilerini arttırmak için çok büyük işlere adım attığını düşünüyorum. İlk önce Masum ile büyük ses getirmeyi başardılar. Hatta Masum ardından çok sevildi ve artık Kanal D’de yayınlanıyor. Masum çıktığı zaman herkes bu iyi başlangıç sayesinde bu tarz yapımların artmasını umut ediyordu. Ardından yanlış hatırlamıyorsam bir korku dizisi yayınlandı Blu Tv’de ancak o Masum kadar çok ses getirmedi. 7 Yüz ise onun aksine oldukça beğenildi. Henüz diziyi izlemesem de Netflix’in mükemmel bir dizisi olan Black Mirror ile aralarındaki benzerliklerini öğrendiğimde gerçekten de meraklandım. Peki ne mi bu benzerlikler gelin madde madde madde bakalım. 7 Yüz 2. Sezon Ne Zaman? sorusunun yanıtı için de son başlığa bakabilirsiniz.

7 Yüz- Black Mirror Benzerlikleri

  • Öncelikle 7 Yüz aynı Black Mirror’da olduğu gibi her bölümde farklı karakterlerin yaşadığı farklı olayları anlatıyor.
  • İki dizide de her bölümde farklı bir oyuncu kadrosu oluyor.
  • Her iki dizide de bütün bölümler arasında tek bir ortak nokta var. Daha doğrusu ortak bir sorun anlatılıyor her bölümde.
  • İki dizininde bütün sezonu tek günde yayınlanıyor.

Black Mirror ile 7 Yüz arasındaki ortak noktalar bunlar. Bu yazı sayesinde 7 Yüz dizisinin ilk sezonu hakkında detaylı bilgi edineceksiniz ve ikinci sezonun çıkış tarihini öğreneceksiniz. İlk sezon bilgilerinden başlayalım en iyisi…

7 Yüz İlk Sezon

Dizinin ilk sezonunun oyuncu kadrosunu anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum. O kadar çok kaliteli isim var ki diziye sırf bu isimler için bile başlanılabilir. En temel be güzel açıklama ise şöyle: “Dizi, her bölümde başka bir hikayenin anlatıldığı, 45-60 dakikadan oluşan yedi filmlik bir dizi. Kendi içinde başlayıp biten bu hikayelerin her birinin tonu bambaşka ve her bölüm sarsıcı bir yüzleşme hikayesini temel alıyor.”- Tanıtım Bülteninden. Kısacası her bölümde farklı olayların anlatılmasına rağmen aslında hepsinin ortak bir noktası var: yüzleşmek. Merak edenlerin fragmanlara göz atmasın tavsiye ederim.

7 Yüz 2. Sezon Ne Zaman?

Dizi henüz 2. sezon onayı almadı ancak yakın bir zamanda alması planlanıyor. Detaylar geldikçe yazıyı güncelleyeceğiz, kendinize iyi bakın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...