9-1-1 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - 9-1-1 Konusu ve Oyuncuları

9-1-1 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

9-1-1 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından yaratılan ve acil durum görevlilerini konu alan dizi oldukça ilgi çekiyor.

Fox kanalının yeni drama dizisi 9-1-1 bu Ocak ayında ekranlara gelmeye başladı. Dizi American Horror Story’nin yaratıcılarından Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un imzası taşıyor. Fox’un izleyici kitlesinin oldukça ilgisini çeken dizi tüm sezon boyunca oldukça ilgi gördü. Dizide polisler, itfayeciler ve sağlık memurları işleniyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi 21 Mart’ta final yaptı. Oldukça heyecanlı bir finalin ardından izleyicilerin aklında 2. Sezon olacak mı sorusu oluşmaya başladı. Çok gecikmeden Fox dizinin 2. Sezonu için onay verdiğini açıkladı. Dizide Jennifer Love Hewitt, Angela Bassett, Peter Krause, Oliver Stark gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Peki 9-1-1 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

9-1-1 Konusu ve Karakterleri

Dizi Amerika’da polis, itfaiye ve paramedik görevlilerinin zorlu hayatlarını anlatıyor. Athena Grant (Angela Bassett) Los Angeles polis departmanında devriye çavuşu olarak görev yapmaktadır. Bobby Nash (Peter Krause) da Los Angeles polis departmanında yüzbaşıdır. Evan “Buck” Buckley (Oliver Stark) itfaiye görevlisi olarak görev yapmaktadır. Henrietta “Hen” Wilson (Aisha Hinds) ve Howie “Chimney” Han (Kenneth Choi) itfaiye görevlisi ve paramedik olarak görev yapmaktadırlar. Michael Grant (Rockmond Dunbar) Athena’nın kocasıdır. Abby Clark (Connie Britton) ise sadece 1. Sezonda yer alan 911 operatörüdür. İkinci sezonda Connie Britton yerine Jennifer Love Hewitt, Maddie Buckley olarak karşımıza çıkacak. Maddie aynı zamanda Evan’ın kız kardeşidir.

9-1-1 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

İlk sezonu oldukça heyecanlı dizi izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. İlginç konusu ve eğlenceli karakterleri ile ilgi çeken dizinin 2. sezon onayı alması uzun sürmedi. Dizi 1. sezon ekranlara gelirken onayı aldı. İkinci sezonu için çekimlerinin hazırlıklarına başlandı. Dizi birkaç ay içerisinde Netflix’e geçiş yapmayı planlıyor. Yani diziyi Netflix üzerinden takip edebileceğiz. Dizinin resmi çıkış tarihi ile ilgili hiçbir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin 2018 yılının son aylarında ekranlara geri dönmesi bekleniyor. Dizinin yaratıcılarından biri olan Murphy 2. sezonda Athena ve Bobby arasında romantik bir şeyler yaşanacağının sinyalini verdi.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...