Agents of SHIELDS 6. Sezon Olacak Mı?

Agents of SHIELDS 6. Sezon Olacak Mı?

Agents of SHIELDS 6. Sezon Olacak Mı?
Bu yazıyı oylayın

Avengers’tan sonra oldukça izlenmeye sahip olan dizide çok hızlı bir düşüş yaşandı. Dizinin bu sezon final yapması söz konusu olucak.

Marvel evreninin bir bütünü olan dizi Agents of SHIELD uzun zamandır ekranlarda yer alıyor. Dizi bu haftaki bölümünde 5. sezon için final yapacak. İnternette dizi hakkında çok fazla bilgi dolanıyor. İlk Avengers filmi ile birlikte oldukça yüksek bir çıkış yapan dizi daha sonra izleyicilerini kaybetmeye başladı. Şu anda reytingleri pek iyi olmayan dizi hala eski başarısı ile devam etse de izleyicileri diziden sıkılmış görünüyor. Oyuncu kadrosunda pek çok başarılı oyuncunun bir araya geldiği dizinin geçtiğimiz günlerde 100. bölümü yayınlandı. 100. bölüm için özel bir hazırlık yapan ekip geçtiğimiz bölümlerden daha çok izlenme aldı. Peki Agents of SHIELDS 6. sezon olacak mı?

Agents of SHIELDS Konusu ve Oyuncuları

Marvel evreninde geçen dizi Avengers filminde de oynayan Ajan Coulson’un doğaüstü olaylara ve tehditlere karşı dünyayı korumakla görevlidir. Nick Fury’nin kendisine tanıdığı ayrıcalık ile ekibini kurar. Ekibin çalışmalarına yardımcı olabilmek için Fury ekibe uçak tahsis eder. Ekip Skype adındaki hackerın da katılması ile tamamlanır. Oluşan bu ekibin herhangi bir süper güçleri yoktur. İçerisinde arkadaşlık, suç, romantizm gibi konuların bulunduğu dizi bilim-kurgu fantastik türünde. Dizinin ana fikri bazen süper kahraman olmak yerine iyi bir ekip olmaktır. Dizide Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons ve Brett Dalton yer alıyor.

Agents of SHIELDS 6. Sezon Olacak Mı?

İnternette dizi hakkında bir çok yanlış bilgi dolanıyor. Bir kısım dizinin 5. sezonda biteceğini söylerken bir kısım 6. sezonun olacağını söylüyor. Henüz kanal tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. SHIELD’in HYDRA ile mücadelesini izlediğimiz dizinin henüz 6. Sezonu ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Dizinin yazarları 5. sezon finalini dizi finali gibi yazdıklarını belirttiler. Eğer dizi için 6. Sezon siparişi gelmezse dizi bu sezon final yapmış olacak. En iyi fantastik dizilerinden bir tanesi olan Agents of SHIELD umarım bir sezon daha sürer. Dizi hakkında bilgi geldiğinde yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...