Aile Arasında Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? - Ne Zaman Çıkacak?

Aile Arasında Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Aile Arasında Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Daha önceki yapımlarıyla tüm Türkiye’yi güldüren Gülse Birsel’in yeni filmi Aile Arasında Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Geçtiğimiz günlerde Kaybedenler Kulübü ve Haluk Bilginer’in oynadığı film hakkında yazılar yazmıştık. 3 gün üstü üste Türk yapımlarından bahsetmek istediğim ve gene çok sevdiğim bir oyuncunun filmini sizlerle paylaşmak istedim. Gülse Birsel gerek Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi dizileriyle olsun gerek filmleriyle olsun gerekte Hürriyet gazetesinde yazdığı mizahi yazılarıyla olsun bizleri güldürmeyi başarmış bir sanatçı. Aile Arasında Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun yanıtı için son paragrafa hemen ilerleyebilirsiniz.

Son zamanlarda film-dizi sektöründe çok ön plana çıkmasa da Gülse Birsel Ailecek Aramızda filmi ile tekrardan sahalara dönmeyi planlıyor. Özellikle Avrupa Yakası ile mükemmel bir iş ortaya çıkarmıştı Gülse Birsel. Dizide oynayan çok fazla isim de zaten meşhur oldu. Ardından Yalan Dünya ile ise Orçun karakterinin ‘Öpüşelliiimm mii?’ lafı ile gene hafızalara kazınmayı başardı. Avrupa Yakası kadar olmasa bile Yalan Dünya’da tatlı ve komik bir diziydi. Kendisi aynı zamanda bir yazar. Hürriyet Gazetesinin internet sitesine girerseniz kendisinin güncel konuları mizahi bir şekilde anlattığı yazılara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda çıkardığı yaklaşık 5 tane de mizahi kitap bulunuyor. Ancak yazdığı kitapların hiç biri dizilerindeki tadı veremiyor, önceden uyarayım. Film ile ilgili detaylara geçebiliriz.

Aile Arasında Film Detayları

Filmin yönetmeni Ozan Açıktan senaristi ise deminden beri tanıttığım kişi: Gülse Birsel. Film adından da anlaşıldığı gibi bir aile komedisi olacak. Konusu hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ancak filmin çekimlerinin yarılandığını biliyoruz. Bir kaç hafta içinde çekimlerin tamamen biteceği tahmin ediliyor. Filmin yapımcısı ise Necati Akpınar ve BKM yapım. Film için yüksek bir beklenti söz konusu. Herkes Gülse Birsel’in uzun bir aradan sonra yapacağı yapımı merak ediyor. Umarım başarılı ve izleyiciyi güldürebilen bir film olur.

Aile Arasında Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Film ile ilgili ne bir görüntü ne de bir fragman paylaşılmadı. Dediğim gibi daha filmin konusundan bile bahsedilmedi. Neyse ki çıkış tarihi belli, hatta çok uzak bir tarihte değil: 1 Aralık 2017. Bir başka yazıda daha görüşmek üzere, hoşça kalın…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...