Ailecek Şaşkınız Ne Zaman Vizyonda? - Vizyon Tarihi - Film Konusu

Ailecek Şaşkınız Ne Zaman Vizyonda?

Ailecek Şaşkınız Ne Zaman Vizyonda?
Bu yazıyı oylayın

Türk sinemasının başarılı ismi Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmi Ailecek Şaşkınız Ne Zaman Vizyonda?

Türk sinemasının yeni Zeki ve Metin’i olarak nitelendirilen ve yeni absürd komedinin en büyük örnek sanatçıları Murat Cemcir ve Ahmet Kural’dan yepyeni bir film daha. Şüphesiz bu ikilinin ortak vazgeçemediği yazar Selçuk Aydemir. Oyunculuklarının en iyi tanıtımını yapan Selçuk Aydemir bu müjdeli haberi tüm sosyal medya takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşımdan sonra Ailecek Şaşkınız Ne Zaman Vizyonda? sorusu en çok merak edilen sorular arasında yer aldı. Sorunun yanıtı yazımızın son paragrafında yer alıyor, şimdi filmin konusundan bahsetme zamanı;

Ailecek Şaşkınız Film Konusu

Yayınlandığı dönemlerin en çok izlenen dizileri arasında bulunan İşler Güçler ve Kardeş Payı milyonları kendine bağlayınca izlenen sinema filmleri de oldukça büyük bir ilgi gördü. En son çıkan Çalgı Çengi 2‘den sonra uzun bir süre ara veren üçlü, yeni filmi ile ekranların tozunu attırmaya geliyor. Aslına bakarsak uzun bir süre ara verilmedi ancak bu üçlü sürekli olarak güzel projelerde yer alarak bizi sürekli bir beklenti içerisine aldı. Yaklaşık olarak son filmden bu yana 1 sene bile geçmedi. Neyse efendim bu filmin cast çalışmaları inceden bitti ve çekimler için geri sayım başladı. 17 veya 18 Temmuz gününde çekimler başlayacak.

Senaryosu Selçuk Aydemir tarafından yazılan filmin yönetmenliğinde de yine o yer alıyor. Değişik bir aşk hikayesini anlatan filmin başrolünde yer alan Ahmet Kural büyük bir holding’in sahibi Ferhat rolünde yer alırken. Cemcir ise onun çocukluk arkadaşı Gökhan’ı canlandırmaktadır. Kimseyi beğenmeyen adeta narsist bir kişiliği olan Ferhat ilginçtir ya bir kıza aşık olur ve bu kız mütevazi, iyilik seven ve başarılı polis memur kızı Elif’tir. Farklı konusu ile aşkın mizahi yönlerini anlatacak filmde görüntü yönetmeni olarak da Gökhan Tiryaki ismini görmekteyiz. Filmde komedi ustası Cengiz Bozkurt isminin de bulanacağı söylentiler arasında.

Ailecek Şaşkınız Ne Zaman Vizyonda?

Filmin merak edilen sorusu Ailecek Şaşkınız Ne Zaman Vizyona Girecek sorusunun yanıtına gelecek olursak film şuan için çekim durumunda filmin 2017 son çeyreğinde çıkacağı (eylül ekim) veya 2018’in ilk aylarında vizyona girilmesi bekleniyor.

2 Mart 2018 tarihinde film vizyona girecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...