American Crime Story 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

American Crime Story 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

American Crime Story 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Amerikanın en büyük suçlarını ele alan dizi American Crime Story yeni sezonu için hazırlık yapıyor.

Ryan Murpgy’nin FX kanalı için yapımcılığını üstlendiği her sezon farklı bir kişinin işlendiği bir dizi. Her hafta Amerikan tarihinde yer almış ünlü bir suçlu işleniyor. Dizinin ilk sezonunda O.J. Simpson, ikinci sezonunda Katrina Kasırgası, üçüncü sezonunda Gianni Versace cinayeti ve dördüncü sezonda Bill Clinton – Monica Lewinsky skandalı işlenecekti. Ancak dizinin sezonları arasında değişiklik yapıldı. Dizinin 3. sezonunda işlenmesi planlanan Gianni Versace cinayeti ikinci sezona alındı. Halen 2. Sezon ile ekranlara gelmekte olan American Crime Story’nin 3. sezonunda Katrina Kasırgası anlatılacak. Peki American Crime Story 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

American Crime Story 3. Sezon Konusu

Amercan Crime Story’nin 3. sezonunda Amerikan tarihinin en ölümcül kasırgalarından birisi olan Katrina kasırgası işlenecek. Kasırga en çok New Orleans etkilenmiştir. Fırtına verilerine sahip olan Birleşik Devletler New Orleans halkını uyarsa da halkın gidecek başka bir yeri olmadığı için bölgede kalmışlardır. İlk önce Florida sahilini vuran kasırga burada gücünü yitirmiş ancak Meksika Körfezinde tekrar güçlenmiştir. Saatte 250 – 350 km hızla New Orleans’a giden fırtına en tehlikeli haliyle bu şehri vurmuştur. Katrina fırtınasından sonra zaten deniz seviyesinde olan şehir sular altında kalmıştır. İnsanlar ya fırtına yüzünden ya da evlerine dolan su yüzünden ölmüşlerdir. New Orleans şehrinin yaklaşık %90’ı bu kasırga nedeniyle yıkılmıştır.

American Crime Story 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eski Louisiana valisi Kathleen Blanco’yu Annette Bening oynayacak. Federal Acil Durum Yönetimi Ajansı Direktörü Michael D Brown’u Matthew Broderick canlandıracak. Dizinin çekimlerinin yakın zaman içerisinde başlanması bekleniyor. Dizinin 2019 yılında ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin yeni sezonunun çekimlerinin başlaması bekleniyor. Dizinin yeni sezonunun çok heyecanlı olacağı açıklandı. Dizinin yaratıcısı Ryan Murphy bu konunun dizi kapsamında ele alınması gerektiğini söyledi. Bu konunun sesi güçlü olmayan bir çok insana karşı bir suç olarak gördüğünü açıklayan Murphy bunu bir suç olarak ele alacaklarını vurguladı. Dizinin bu yeni sezonunun kesin çıkış tarihi açıklandığında yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...