American Gods 2. Sezon Ne Zaman? - Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

American Gods 2. Sezon Ne Zaman?

American Gods 2. Sezon Ne Zaman?
5 (100%) 1 vote

Kitabı ile çok konuşulan American Gods 2. Sezon Ne Zaman?

Uzun yıllardır beklenen (uzun yıllar dediğimiz 2 sene canım sizde) dizi nihayet yayına girdi. İlk baskısı 2011 de yapılan kitabın dizisinden bahsediyoruz. 2011’den bu yana ülkemiz dahil bir çok ülkede çok satanlar arasında yer almıştı. Hala da çok satmakta olan fantastik yapıdaki kitap dizi olma yoluna 2015’de başladı. İlk temelleri bu yılda atılan film geçtiğimiz seneye kadar sadece düşünme aşamasındayken bu sene film tamamen çekildi ve vizyona girdi. Daha 1. sezonu bitmeden 2. sezonunda neler olacağı konuşulan dizi film için tek merak edilen konu American Gods 2. Sezon Ne Zaman? oldu. Son zamanlarda oldukça sükse yapan Fantastik dizilere bir yenisinin daha eklenmesi biraz sıksa da bu film diğerlerinden çok iyi bir şekilde sıyrılmakta.

American Gods Dizi Konusu

Kitabı gibi çok konuşulan film tamamen kitap konusu zamanlaması ile ilerliyor. İlk bölümü ile izleyicisini biraz boğan dizi bölümler geldikçe kalitesini çok iyi bir şekilde gösterdi. Shadow adındaki baş rol karakterimiz banka soygunu suçundan dolayı 3 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır. Bu cezasını çekip tahliye olan Shadow artık durulmuş ve hayatının geri kalanını sakin geçirmeye karar vermiştir. Bu kararını uygulamak için karısı ile birlikte başka bir kasabaya yerleşen Shadow hayattan bir darbe daha yiyecektir.

Bir gün ansızın talihsiz bir olay neticesinde Shadow’un karısı kaza geçirir ve hayatını yitirir. Bu olay neticesinde karalar bağlayan Shadow evine geldiğinde karşılaştığı mistik adamla çok farklı şeyler yaşamaya başlayacaktır. Oldukça ilginç olan bu adam Shadow’un tüm geçmişine sahiptir hatta ve hatta Shadow’un geçmişinde olan ve kendisinin bilmediği şeyleri bile bilen bu adamın adı ise kendisi gibi ilginç Mr. Wednesday‘dir. Konudan size bu kadar aktardık gerisi spoilera girer sonra sövmeyin, hadi asıl soruya geri dönelim;

American Gods 2. Sezon Ne Zaman?

İlk sezonu ile oldukça istenileni veren yapım Imdb’den 8.7 almayı da başardı. Oldukça kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide başta bahsettiğimiz Shadow Moon karakterini Ricky Whittle, Mr Wednesday karakterini ise Ian McShane canlandırmaktadır. Asıl soru American Gods 2. Sezon Ne Zaman? ‘nun yanıtına gelecek olursak, ilk sezonunda kitap daha yarısına gelen dizi daha uzun süreler bizlerle olacak gibi gözükmekte. Şuanda resmi olarak ne zaman çıkacağını açıklamayan yapım tahmini olarak 2018‘in ilk aylarında 2. sezonu ile bizlerle olacaktır. 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...