American Horror Story 8. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

American Horror Story 8. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

American Horror Story 8. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Yavaş yavaş bir kült dizi haline gelen korku dizisi American Horror Story 8. sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Artık korku klasiği haline gelmiş olan dizi American Horror Story çok etkileyici bir sezon finali ile ekranlara ara verdi. Los Angeles’ta düzenlenen bir etkinlikte dizinin yaratıcısı Ryan Murphy 8. sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar Lady Gaga, Kathy Bates ve Angela Bassett gibi ünlü oyuncuları kadrosunda bulundurmayı başarmıştı.

Yeni sezonda oyuncu kadrosunda bazı değişiklikler olabileceğinin sinyali verildi. Ancak herhangi bir açıklama yapılmadı. Antoloji türünde ilerleyen dizinin 8. sezonunun öyküsü günümüzden 18 ay sonrasında geçiyor. Peki merakla beklenen American Horror Story 8. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

American Horror Story 8. Sezon Konusu ve Oyuncuları

Dizinin 8. Sezonundan ipuçları veren Ryan Murphy dizinin yeni adını açıkladı. American Horror Story: Radioactive olarak ekranlara geri dönecek. Kemik kadroyu oluşturan Evan Peters, Sarah Paulson ve Kathy Bates dizinin yeni sezonunda da olacak. 8. Sezon oyuncu kadrosuna yeni olarak Joan Collins eklenecek.

Üzücü bir haber ise Anjelica Huston’dan gelebilir. Sevilen oyuncunun yeni sezon kadrosunda olup olmayacağı ise henüz kesin değil. 8. sezonda izleyicileri gerçeklikten çok uzak fantastik bir dünya bekliyor. Yeni sezon isminden radyoaktif maddeler yüzünden bir şeyler olacağı çıkarımını yapabiliyoruz. Dizinin yeni sezon çekimleri 16 Haziran’da başlayacak.

American Horror Story 8. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Daha önce hiç yapmadıkları bir şeyi deneyeceklerini açıklayan Ryan Murphy bu sezonun izleyiciler tarafından beğenileceğini açıkladı. Daha önce açıklanan Murder House ve Coven sezonlarının crossoverları üzerinde çalışmaya devam ettiklerini açıkladı. Dizi bu sezon için gelecekte geçen apokaliptik bir macerayı konu edinebilir.

Dizi Eylül 2018’te ekranlara geri dönecek. Daha önceki çıkış tarihlerine bakarak dizinin Eylül ayının ilk haftasında çıkması bekleniyor. Dizinin kesin çıkış tarihi yayınlandığında yazımızı güncelleyeceğiz. 7. sezonda çok büyük bir başarı yakalayan dizi bu başarıyı devam edeceğe benziyor. Hayranlarının merakla beklediği American Horror Story fragmanı yayınlandığında yazımıza ekleyeceğiz. İlk sezonundaki başarıyı yeniden yakalamayı başaran dizinin yeni sezonu için oldukça heyecanlıyız.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...