American Housewife 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Dizi Konusu

American Housewife 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

American Housewife 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

İyi bir izlenmeye sahip olan American Housewifes 3. sezonu ile ekranlara geri dönüyor.

Sevimli bir aile komedisi olan American Housewife 2016 yılından beri ekranlara gelmeye devam ediyor. Amerikan ulusal kanallarından birisi olan abc kanalında yayınlanan dizi 3. sezon için onayını kaptı. Dizinin yaratıcısı ise daha önce Bunheads dizisinin yaratıcısı olan Sarah Dunn. Peki American Housewife 3. sezon ne zaman başlayacak?

Tipik bir Amerikan ailesini konu alan komedi dizisi oldukça beğeniliyor. IMDB üzerinde 10 üzerinden 7.5 puan alan dizi izleyenlerin %92’si tarafından beğenilmiş. Dizinin başrolünde Mike and Molly dizisinde Victoria Flynn rolünde izlediğimiz Katy Mixon yer alıyor. Dizinin yeni sezon çekimleri ise halen devam ediyor.

American Housewife Konusu ve Oyuncular

Katie Otto (Katy Mixon) fazla kilolarıyla başı dertte olan zeki ve özgüveni yüksek bir annedir. Çocuklarını da kendi gibi özgüvenli yetiştiren Katie’nin başı okuldaki zayıf ve fit görünen velilerle beladadır. Greg Otto (Diedrich Bader) Katie’nin tarh profesörü kocasıdır. Fazla mülayım bir baba olan Greg, sıcak ve sevgi dolu bir adamdır.

Taylor Otto (Meg Donnelly) Katie ve Greg’in en büyük kızlarıdır. Aklı bir karış havada olan kızımız genellikle antipatik takılır. Oliver Otto (Daniel DiMaggio) evin ortanca çocuğudur. Kumara fazlasıyla düşkün olan Oliver annesi gibi çok zekidir. Anna-Kat Otto (Julia Butters) ise çiftin en küçük kızlarıdır. Karakterimiz henüz 7 yaşında olmasına rağmen obsesif kompulsif bozukluğa sahiptir.

American Housewife 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eğer kendinize çerez bir komedi dizisi arıyorsanız kesinlikle şans vermeniz gereken dizilerden bir tanesi. Ortalama komedi düzeyinde kalan American Housewife’a bir şans verebilirsiniz. Aile komedisine merak duymuyorsanız izlerken bir miktar sıkılabilirsiniz. Dizinin yeni sezonuyla ilgili henüz bir bilgi yayınlanmadı.

Resmi açıklamalara göre dizinin yeni sezonu 26 Eylül 2018 tarihinde çıkacak. Yeni sezon toplamda 23 bölümden oluşacak. Diziyi internet üzerinden online olarak takip edebilirsiniz. Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda başarılı isimler oturuyor. Yönetmen koltuğunda amerikan pastası filminin yönetmenliğini yapmış olan John Putch oturuyor. Kendinize çerez bir dizi arıyorsanız mutlaka şans vermelisiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...