American Made Ne Zaman Vizyona Girecek? - Ne Zaman Çıkıyor?

American Made Ne Zaman Vizyona Girecek?

American Made Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Tom Cruise’nin yeni filmi American Made Ne Zaman Vizyona Girecek?

Aksiyon ve Macera denilince akla gelen isim Tom Cruise; Her filminde yürekli ağza getiren oyuncu bu sefer çok farklı bir karakter ile karşımıza çıkıyor. Konusu ile oldukça ilgi uyandıran ve farklılığını gösteren filmin çıkış tarihi fragmanından sonra çok merak edildi. Hem filmi tanıtmak hemde American Made Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunu yanıtlamak için bu haberi hazırladık. Suç ve Gerilim’in hissedildiği filmde eskilere de atıflarda bulunuyoruz. Neyse lafı eveleyip gevelemeden filmin konusundan bahsedeceğiz;

American Made Film Konusu

Farklı ve orjinal konusu ile fragmanında tüm dikkati üzerine çeken filmde Barry Seal adındaki bir pilotun yaşadıklarını izlemekteyiz. Para kazanma adına kirli işlere girecek olan yolcu uçağı pilotu Barry Seal her şeyi para için yapacak bir imaj çiziyor. 1980 yıllarında CIA için uyuşturucu kuryesi görevi yapan Barry Seal artık yavaş yavaş onlara benzemeye başlar ve karanlık işlere adım adım yaklaşmaktadır. Yer yer komik unsurların da hissedildiği American Made filminin yönetmenlik koltuğunda Doug Liman yer almaktadır. Filmin diğer baş rol karakterleri ise Jesse Plemons, Domhnall Gleeson ve Sarah Wright’dur.

Filmin fragmanında verilen ayrıntılar bu kadar fragman yayınlandıktan sonra 1 gün geçmesine rağmen filmin fragmanının bu kadar izlenmesi de filmin gümbür gümbür geleceğini gösteriyor. Bakalım bu beklenti karşılığını bulabilecek mi?

American Made Ne Zaman Vizyona Girecek?

İlk olarak Maceristan’da gösterime girecek olan film 17 Ağustos 2017 günü sinemalardaki yerini alacak. 29 Eylül 2017 tarihinde ise Amerika’da gösterime girecek olan film ülkemize de bu tarihten takribi 1 2 hafta içinde gelecektir. Resmi olarak henüz Türkiye vizyon tarihini açıklamayan film hakkında gelecek ilk resmi bilgide burayı güncelleyeceğimizi hatırlatırız. Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...