Apple Akıllı Yüzük Ne Zaman Çıkıyor? - Ürün Özellikleri

Apple Akıllı Yüzük Ne Zaman Çıkıyor? – Ürün Özellikleri

Akıllı yüzük ne zaman çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Apple akıllı yüzük ne zaman çıkıyor? sorusunun yanıtı ve ürünün özellikleri…

Dünya üzerinde özellikle son dönemlerde üretmiş olduğu teknolojik aletlerle beraber bütün ilgiyi üzerinde toplayan Apple firması yeni ürünler için de ekibini kısa zamanda hızlı ve pratik bir şekilde çalıştırıyor. Devamlı bir arayış içerisinde olan ve piyasada bulunmayan yeni ürünler bulmak için kurmuş olduğu ekibiyle yeni yeni ürünleri tasarlayan ve piyasaya sürmeye devam eden Apple, şimdi de akıllı yüzük üretmek için yola çıktı. Sizlerin de bildiği üzere bir ürünü üretebilmek için ilk olarak o ürünün patentini alınması gerekmektedir. Söylentilere göre de Apple önümüzdeki zamanda üretimine başlamayı düşündüğü akıllı yüzük için patent başvurusunu gerçekleştirdi. Bu dakikadan sonra Apple sevenlerin akıllarına hiç şüphesiz ki Apple Akıllı Yüzük Ne Zaman Çıkıyor? sorusu geldi. Bu makalede sizler için bu ürünü inceledik ve çıkış tarihini sizler ile paylaşıyoruz.

Apple Akıllı Yüzük Ürünün Özellikleri

Apple akıllı yüzük başvurusu yaptığı iddiası artık bir iddia konumundan tamamen çıkmıştır. Bunun nedeni Amerikan Patent Dairesi aracılığı ile 1 Ekim 2015’ de yayınlanan patent dokümanları ortaya çıktı. Apple’ in bu akıllı yüzüğün patentini kurmak için başvuru yaptığı açıkça görülmektedir. Bu durum yukarıda bahsettiğimiz gibi Apple firmasının oldukça yeni ve orijinal bir ürün üzerinde çalıştığı iddiasını gerçek hale getirdi. Apple bu patent başvuru işlemini sadece savunma amaçlı yapmadıysa bunun anlamı yakın zaman da Apple bizlere yeni ve teknolojik bir ürün daha sunabilir. Patent başvurusunun ayrıntılarını da açıklanan Amerikan Patent Dairesi’ ne göre Apple, küçük bir dokunmatik alıcı- verici özelliğine sahip, ekran özelliği olan, işlemcisi olan ve tekrar şarj edilebilir bir cihaz üretecek.

Iwatch Tasarımı

Sesli komutlara ve el hareketlerine yanıt verebilen, diğer Apple cihazlar ile aktivasyon içine girebilmektedir. Farklı Apple araçları aktive edebilen bu akıllı yüzük düşündüğümüzden daha faydalı bir cihazın karşımıza çıkabileceğinin de sinyallerini ortaya çıkıyor. Genel olarak kablosuz bağlantı, mobil şebeke, bluetooth benzeri özellikleri de bünyesinde bulunduracağı öngörülüyor. Şimdi asıl sorumuza gelecek olursak Apple Akıllı Yüzük Ne Zaman Çıkıyor? sorusu için net bir tarih vermeyen söz konusu Apple firması yıl olarak 2016’yı göstermişti ancak net bir tarih vermeyen Apple muhtemelen ürününü 2016’nın son aylarına yakın tarihlerde tanıtacaktır. Ama söz konusu teknoloji olduğu için neyin ne olacağı önceden kestirilememekte. Hayırlısı diyelim


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...