Arrested Development 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Arrested Development 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Arrested Development 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Arrested Development 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Netflixte yayınlacak olan diziler kervanına Arrested Development’da katıldı.

2003 yılından beri devam eden Arrested Development bundan sonra Netflix üzerinden yayınlanacak. Dizinin düzenli bir sezon tarihi bulunmuyor maalesef. 2003-2006 yılları arasında 3 sezon boyunca düzenli olarak yayınlandı. Dizinin 4. Sezonu ise 2015 yılında geldi. 26 Mayıs 2013 tarihinde 4. Sezon finalini yapan diziden iptal olduğu yönünde bir haber gelmedi. Tam izleyicileri umutlarını yitirmişken Netflixten sevindirici haber geldi. Dizinin 5. Sezonu Netflix üzerinden izlenebilecek. Amerikan komedi sit-com tarzında olan dizi kendi kitlesi tarafından oldukça seviliyor. Peki Arrested Development 5. Sezon ne zaman başlayacak?

Arrested Development Konusu

Dizinin ana kahramanları Bluth ailesidir. Sahip oldukları aile şirketleri gelmiş geçmiş en ünlü şirkettir. Şirket bir anda eş zamanlı olarak polis baskınına uğrar. Baba Bluth para kazanmak için yaptığı onlarca yasa dışı iş nedeniyle mal varlığının önemli bir kısmına el konulur. Olaylar sonucunda Baba Bluth işlediği suçlar yüzünden hapse girerken, diğer aile üyeleri de lüksten uzak bir hayat yaşamaya çalışırlar. Dizini konusu suç gibi görünse de dizi komedi dizisi. Çok absürt sahneleri ile sizi kahkahalara boğacak bir dizi. Dizide Jeffrey Tambor, Jason Bateman, Michael Cara, Alia Shawkat, David Cross gibi ünlü isimler yer almaktadır. Dizinin son sezonunun üzerinden 5 yıl geçtiği için finalde ne olduğunu hatırlatalım. Spoiler almamak için alt paragrafa inebilirsiniz. Son bölümde George-Michael anormal derecede tenha olan bölge olan Sudden Valley’e taşınır. Rebel ve Michael’in ilişkileri de oldukça karışmış durumdadır.

Arrested Development 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix içerik kralı olarak bilinen Ted Sarandos dizi için “Bluth ailesi dünya çapındaki milyonlarca hayranı ile birlikte daha kaliteli zaman geçirecek.” Şeklinde açıklama yaptı. Bu açıklama ile birlikte dizinin 5. Sezonunun geri döneceği doğrulandı. Netflix diziden 15 bölüm sipariş etti. Dizi için henüz net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Dizinin 2018 yaz döneminde ekranlara geri döneceğini tahmin ediyoruz. Dizinin çıkış tarihi veya fragmanı yayınlandığı zaman yazımızı güncelleyeceğiz. Bu yaz gülmeye hazırlanın!


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...