Arrow 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Arrow 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Arrow 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
5 (100%) 1 vote

Arrow 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusunun cevabı ve daha fazlası…

Bir adamın adadaki yaşımdan sonra hayata geri dönüşünü konu alan Arrow tüm dünya tarafından takip edilen bir dizi haline geldi. Her sezonuyla olay yaratan ve sürekli olarak izleyicisini şaşırtan dizi son zamanlardaki en çok reyting alan diziler arasına girmeyi başarmıştı. En son yayınlanan sezonundan hemen sonra dizi için en çok merak edilen soru Arrow 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? oldu. Her sezonunda bir diğer sezon için gün sayan izleyiciler Arrow fanları için bilgileri derlediğimiz bu makalede dizi hakkında tüm bilgilere sahip olacağınız da belirtmek isteriz. The Flash dizisinin de yapılmasına ön ayak olan dizi tüm kalitesini sürekli arttırmaktadır.

Her daim konusuyla özgünlüğünü gösteren dizi senaristleri son sezonuyla da dizinin devam edeceğini tüm izleyenlerine belli etmişti. Hal böyle olunca dizinin uzun solukluğu olacağı anlaşıldı. İzleyen sayısını sürekli arttıran dizinin bitmesi de alışılmadık bir durum olacaktır. Bu yüzden de dizinin bitmesini aklınıza bile getirmeyin diyebiliriz.

Arrow 5. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Asıl konumuza yani Arrow 5. Sezon vizyon tarihini açıklayacak olursak dizi önceden 11 ekim tarihinde ilk bölümünü yayınlayarak 23 bölümlük sezonuyla izleyenlerini Perşembe günleri ekrana kitlemekte idi. Ancak dizi konusundan beslenen The Flash’ın çıkmasından sonra dizinin günü 4 gün öne aldı. Tüm ilk bölümlerinde 8 Ekimde başlayacak olan dizinin merak edilen sorusuna Arrow 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıtımız: 5 Ekim 2016 olacaktır. Şuan için 4.sezonu devam etmekte olan dizi hakkında en güncel bilgileri de buradan öğrenebileceğinizi belirtir ve sizlere esenlikler dileriz.

Arrow 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? sorusuna yanıt verdiğimiz konumuzu okuduysanız ve dizinin devamı niteliğinde olan The Flash 3. Sezon Ne zaman çıkacak? sorusuna yanıt bulmak için linke tıklayabilirsiniz. The Cw tarafından yayınlanan 5. Sezon Promo Teaser’i;

 


Comments to Arrow 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

 • bizim de 8 ekim 2016 ya yanıtımz oha olacaktır

  neriman 22 Haziran 2016 01:39 Cevapla
  • oda sizin terbiyenizi gösterecektir.

   Nadmin 22 Haziran 2016 01:55 Cevapla
   • admin is thug life asdsdsdfd

    isimli 29 Temmuz 2016 13:09 Cevapla
   • 15 eylül ve fragmanlardan başka birşey yok.

    Efe 15 Eylül 2016 23:08 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...