Arrow 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Dizinin Konusu

Arrow 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Arrow 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?
5 (100%) 2 votes

DC hayranlarının en sevdiği dizilerden biri olan Arrow’un 7. Sezon çekimleri başladı.

Dizinin 6. Sezonu şu anda yayınlanırken 7. Sezonunun olup olmayacağı merak ediliyor. The CW kanalında yayınlanan dizinin 7. Sezon çekimleri başladı. Dizi kimi zaman inişler çıkışlar yaşasa da sadık hayran kitlesi sayesinde her sezon onay almayı başardı. DC kahramanlarından Arrow’un hikayesinin yayınlandığı dizide 7. Sezonun hikayesinin çok farklı olmaya başlanacağı bekleniyor. 6. Sezonda farklı hikayelere sapacağının belirtisini veren Arrow 7. Sezona etkili bir giriş yapmak için çalışmalara başladı. Hayranlarda heyecan uyandıran yeni sezonun hikayesi çok sürükleyici bir şekilde devam ediyor. Peki dizi ekranlarda yayınlanmaya devam ederken herkes Arrow 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? Sorusunun cevabını merak ediyor.

Arrow 7. Sezon Konusu

6. sezonda Oliver’ın kaybolduğu zamanda neler yaptığının hikayesini izliyoruz. Hikayenin farklı yollara sapmaya başladığı dizide şimdilik farklı karakterlerin de yer alacağını biliyoruz. Death stroke flash backleri ile başka karakterlerin hayatlarına da gireceğiz. Dizinin yapımcılarından Marc Guggenheim dizinin 7. Sezonu için hazırlıklara başladıklarını dile getirdi. 6. Sezonun konuşulurken rastgele geliştiğini söyleyen Guggenheim 7. Sezon için erkenden hazırlanmaya başladıklarını anlattı. Oliver Queen hikayesi bittiğinde dizinin biteceğini düşünen hayranlar için yapımcıların farklı bir planı var gibi duruyor. DC tarafından henüz bir açıklama gelmedi ancak yeni sezonun şimdiden çok heyecanlı olacağını söyleyebiliriz.

Arrow 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Starling şehrinin ünlü milyarder playboyu olan Oliver Queen bir gemi kazasında babasını, kız arkadaşı ve kız arkadaşının kardeşini kaybettikten sonra 5 yıl bir adada mahsur kalır. Herkes onun gemidekilerle birlikte öldüğünü düşünmektedir. 5 yıl sonra ortaya çıktığında gündüzleri sosyete hayatına devam etmeye çalışırken geceleri Starling şehrini eski ününe kavuşturabilmek için sosyete ile savaşır. Kızlarının ölümünden dolayı Oliver’ı suçlayan ve kendini kanunsuzluğu yakalamaya adamış olan dedektif Quentin Lance geceleri çalışan bu kanunsuzu yakalamaya çalışır ve gerçeği öğrenir. Ardından birlikte yasadışı iş yapan herkesin peşine düşerler. Sürükleyici bir konusu olan dizinin devam edeceği hayranlarını çok sevindirdi. Dizinin 2018 sonbaharında yayınlanması planlanıyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...