Assassin's Creed Empire Ne Zaman Çıkacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Assassin’s Creed Empire Ne Zaman Çıkacak?

Assassin's Creed Empire Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Ubisoft’un en sevilen AC serisi yeni oyunu Assassin’s Creed Empire Ne Zaman Çıkacak?

Ubisoft’un hiç şüphesiz en iyi yapımlarından olan Assasin’s Creed 2016 senesinde oyun çıkarmadı. Senelik olarak oyuncularına yeni serüven üreten yapım bu sene 2 sene arayla oyun çıkarcağını duyurmuştu. Bir çok asılsız söylenti de bundan hemen sonra ortaya alında. Muhtemel olarak en çok konuşulan isim ise Assassin’s Creed Empire oldu. Kotaku sitesinin ortaya attığı iddaa’dan sonra bir çok kişi tarafından konuşulan bu oyunun ayrıca söylenti oyun içi görseli de ortaya çıktı. Serinin yeni oyununu bekleyen oyuncular ise Assassin’s Creed Empire Ne Zaman Çıkacak? sorusu ile baş başa kaldı.

Assassin’s Creed Empire Detayları

Sürekli olarak ileriye doğru giden seri bu sefer ilk oyun AC 1’in 50 sene gerisine gidiyor ve bizi antik Mısıra götürüyor. 2009 yılından bu yana senede en az bir oyun çıkartan ubisoft bu sene güzel bir ara vererek muhtemelen beklentiyi yükselterek daha bir oyun piyasaya sunmak istiyor. Ubisoft istediğini yapar mı bilemeyiz ancak beklenti yavaş yavaş yükseliyor diyebiliriz. Bu oyunda Altair karakterini canlandıracağımız da söylentiler arasında. İlerleyen zamanlarda durum neyi gösterir bilemeyiz ancak açıklama yapmanın yavaş yavaş zamanı geldi.

Henüz resmi olarak duyurulmayan oyun için 2017 çıkış tarihi düşünülmekte. Bu oyun hakkında sizin düşüncelerinizi de merak etmiyor değiliz.

Yavaş yavaş tüm ülkelerin tarihini göstermeye başlayan süikastciliğin eskiden ne denli köklü olduğunu göstermeye çalışıyor. Üçüncü oyunu ile Osmanlı zamanına da el atmış olan yapım modellemelerini sürekli aynı kullanması da artık baymıştı. Umarız ki artık şu modellemeler biraz daha farklılaşır.

Assassin’s Creed Empire Ne Zaman Çıkacak?

Henüz resmiyete binmemiş olan oyun için heyecanlı bekleyiş devam etmekte. 1 sene oyun piyasasına ara vereceğini duyuran AC serisi 2017’de çıkış yapacağı düşünülüyor. Muhtemelen sezon arasında çıkış yapacağını düşündüğümü oyun için gelecek resmi açıklamalarda burayı güncelleyeceğimizi bildiririz. Bizi takip ederek Assassin’s Creed Empire oyunu hakkında yeni bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

2017 yılında çıkacak oyunların arasında yerini belli edebilir mi bilemeyiz ancak oyun sektöründeki bu beklentiyi karşılayabilecek bir oyunu piyasaya süreceğinden şüphemiz yok. Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek üzere Esen Kalın…


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...