Ata Demirer Gazinosu Ne Zaman Başlıyor? - Bilet Fiyatları- Yeni Gösteri

Ata Demirer Gazinosu Ne Zaman Başlıyor? – Yeni Gösteri

Ata Demirer Gazinosu Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Ata Demirer’in izleyenleri gülmekten kırıp geçireceği musiki gösteri Ata Demirer Gazinosu Ne Zaman Başlıyor?

Her yaptığı iş ile yüzümüzdeki gülümsemeyi eksik etmeyen Ata Demirer tekrar sahnelerin tozunu attırmaya geliyor. Tek kişilik dev kadro stand-up gösterisine bir yenilik daha katarak şarkıları ve türküleri ile izleyenlerini güldürmeyi hedefleyen Ata Demirer Gazinosu tekrar sahnede olacak. Her komedi seyircisinin merakla ve hasretle beklediği Ata Demirer Gazinosu Ne Zaman Başlıyor? hem bu sorunun yanıtını vereceğiz, hem de gösteri hakkında sizi biraz bilgilendireceğiz. Uzun zamandır stand-up gösterilerine ara veren Ata bakalım bize nasıl bir gösteri hazırlamış;

Ata Demirer Gazinosu

Geçtiğimiz senelerde de benzerini yaptığı bu gösteri’de Ata Demirer’in müzik kişiliğini göreceğiz. Gösteri’de seslendireceği Türk Sanat Müziği, opera, halk müziği ve arabesk şarkılarıyla hem izleyicilerinin kulak paslarını temizleyecek hem’de gülmekten kırıp geçirecek. Taşkın Sabah yönetiminde orkestra ile ayrıca dansta edecek şu bizim tek kişilik dev kadro. Kendine has üslubu ve kiloları ile barışık halini her zaman sahnelerde gördüğümüz Ata özlendiğini fark etmiş olacak ki izleyicilerini tekrardan bir araya getiriyor.

Ata Demirer Gazinosu Ne Zaman? – Nerede? – Saat Kaçta?

İstanbul Harbiye Açık hava’da sergileyeceği performans 18 Ağustos Cuma günü saat 21:00‘da gerçekleşecek. Az sayıda biletler de tükenmek üzere elimizi çabuk tutalım. 9 Kategoride bilet sunan gösteride, kategoriye göre ücret ödeyeceksiniz. Kategoriler sahneye uzaklık şekline göre numaralandırılmaktadır. Yan yana en fazla 9 sayıda bilet alınabilmektedir. Gösterileri her zaman büyük ilgi gören Ata Demirer’in bu gösterisinde başarılar, gösteriye gidecek olanlara da iyi eğlenceler diliyoruz.

Usta komedyen diğer şehirlerde ise;

19 Temmuz 2017 Altınoluk Amfi Tiyatro, Balıkesir 21:15
20 Temmuz 2017 Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, İzmir 21:15
22 Temmuz 2017 Bodrum Antik Tiyatro, Muğla 21:15
23 Temmuz 2017 Marmaris Amfi Tiyatro Muğla 21:15

tarih ve saatlerinde sahne alacaktır.

Ata Demirer Gazinosu Ne Zaman Başlıyor? konusunda size aktaracaklarımız bu kadardı bir başka gösteri ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın. Bizi sosyal medyada da takip ederek etkinlikler, diziler, teknolojik ürünler, filmler hakkında ilk bilgilere sahip olabilirsiniz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...