Attack On Titan 2 Ne Zaman Çıkıyor? - Oyun Özellikleri

Attack On Titan 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Attack On Titan 2 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Merakla beklenen anime oyunu Attack On Titan’dan beklenen haber geldi.

Aynı isimli animeden esinlenerek yapılan oyun anime severlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. KOEI Tecmo’nun başkanı ve CEO’su Hisashi Koinuma tarafından duyurulan oyun piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. KOEI Tecmo Games ile aynı şirkete ait olan Omega Force tarafından geliştirilen oyun 3 ay önce Tokyo Game Show 2017’de duyuruldu. Oyunun hikayesi ise animenin 2. Sezonu doğrultusunda ilerleyecek. Daha önceki aylarda hangi platforma çıkacağına karar verilemeyen oyun PS4, Xbox One X ve PC’lerde oynanabileceğini duyurdu. Oyun Co-op olarak oynanabilme özelliğini de taşıyor. Oyunun tüm dünyada aynı piyasaya sürülmesi bekleniyor. Anime severler tarafından merakla beklenen oyun Attack On Titan 2 ne zaman çıkıyor?

Attack On Titan 2 Konusu

Oyun içerisinde 30’dan fazla karakter bulunacak. Oyuncu kendi karakterini kendisi yaratabileceği gibi bu karakterlerden birisini de seçebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce saç stili, boy, yüz özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca oyuncu kendi kıyafetlerinin rengini özelleştirebilecek. Giysiler tek tek birbirinden bağımsız olarak seçilebilecek. Karakter oluşturulduktan sonra Keith Sades ile askeri eğitmen olarak yüzleşmeye gönderilir. Oyuncu Sades ile konuşurken çoklu konuşma seçeneklerinden birini seçebilir. Özel olarak yarattığınız bu karakterle Sezon 1 ve Sezon 2’yi oynayabileceksiniz. Town Life’da karakterlerin ilişkilerini geliştirmek veya bir sonraki seferi için eğitim almaya gidiyor. Oyuncu aynı zamanda yan hikayelere keşfederek ve savaşma güçlerini arttırabilecek. Oyun duyurulduktan sonra teaser’ı da yayınlayan KOEI Tecmo oyun için çok heyecanlı olduklarını belirtti.

Attack On Titan 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Oyun hikayesi anime dizisini izleyecek ancak karakterlerin kendi hikayesi de olabilecek. Konuşmalar herhangi bir mangada görülmemiş bir şekilde olacak. Oyuncular insanlığı tehlikeye sokan titanlara karşı savaşıp çok yönlü manevra ekipmanını barış getirmek için kullanacaklar. Bu son oyun yeni mekaniklere sahip olacak. İlk oyun 2016 yılında PS4 ve Xbox One X için çıkmıştı. Ancak yeni çıkacak oyun Steam üzerinden de satışa sunulacak. Oyunun Xbox Play Everywhere özelliğine sahip olacağı ise henüz bilinmiyor. Oyun 20 Mart 2018’de çıkacak.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...