Avengers: Infinity War Part 2 Ne Zaman Çıkacak? - Avengers 4 Konusu

Avengers: Infinity War Part 2 Ne Zaman Çıkacak?

Avengers: Infinity War Part 2 Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Avengers’ın yeni filmi hakkında yönetmen ve yapım ekibinden açıklama geldi! İşte yeni film hakkındaki tüm detaylar

2012 yılından beri heyecan ve merakla takip ettiğimiz Avengers serisinin sonuna yaklaşıyoruz. Marvel sinematik evreninin son filmi olan Avengers: Infinity War Part 2 için prodüksiyon ekibi çalışmalara başladı bile. Bu son film ile birlikte Kaptan Amerika, Iron Man, Hulk, Karadul ve Thor karakterlerine hayat veren oyuncuların sözleşmeleri de bitecek.

Marvel stüdyosunun başında olan Kevin Feige geçtiğimiz günlerde io9’a konuk oldu ve ilk filimde ölen karakterlerin yeni filmde görmeyeceğimizi açıkladı. Avengers 4’te oldukça yalnız bir Thanos bizi bekliyor olacak. Eğer henüz Infinity War filmini izlemediyseniz yazının bundan sonraki kısmını okumanızı tavsiye etmiyorum. Avengers: Infinity War Part 2 Ne Zaman Çıkacak?

Avengers: Infinity War Part 2 Konusu

Son filmin devamı niteliğinde olacak olan film ile ilgili geçtiğimiz günlerde yeni bilgiler ortaya çıktı. Thanos bu filmde de yer almaya devam edecek ancak öncekinden oldukça değişik bir görünecek. Senaristlerinden edinilen bilgiye göre trajik bir son bizi bekliyor olacak.

Filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo’nun yaptıkları açıklamalara göre ikinci film tam bir devam filmi olmayacak. Filmin adının sır olarak saklanmasının nedeni ise izleyiciye spoiler vermemek imiş. E önemli karakterlerden birisinin ölmesi bekleniyor. Belki de bu yüzden filmin adı açıklanmıyor. Ancak hayranların büyük çoğunluğu filmin isminin çizgi romanlar ile uyuşacağını düşünüyor.

Avengers: Infinity War Part 2 Ne Zaman Çıkacak?

Bugüne kadar görmediğimiz ölçüde önemli anlara tanık olacağız. Sürpriz ölümler olacağının altı özellikle çiziliyor. Avengers: Infinity War Part 2 filmi Marvel evrenindeki en uzun film olacak. Büyük bir değişim içerisine giren Marvel’ın yeni filmi diğer filmlerden daha farklı olacak. Umarız bu değişim sonucunda film, Marvel sinematik evreninden daha az beğenilen DC filmlerine benzemez.

Filmin 3 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Filmin fragmanının bu senenin sonuna doğru çıkmasını bekliyoruz. Yönetmenler seyircilerin kendilerini olacaklara iyi hazırlaması gerektiğini söylediler. Avengers filminin fragmanını heyecan ve merakla bekliyoruz. Filmin fragmanı yayınlandığında yazımızı güncelleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...