B: The Beginning 2. Sezon Ne Zaman? - Dizinin Konusu

B: The Beginning 2. Sezon Ne Zaman?

Bu yazıyı oylayın

B: The Beginning 2. Sezon Ne Zaman? Anime dizilere yeni bir soluk getiren dizi B: The Beginning 2. sezonu ile devam edecek mi?

B: The Beginning Production IG tarafından üretilen ve Kazuto Nakazawa ve Yokshiki Yamakawa tarafından yönetilen orijinal bir anime dizisidir. Dizi 2 Mart 2018 tarihinde Netflix üzerinden tüm dünyaya yayınlandı. Anime dizi severler tarafından dizinin ilk sezonu bitirildi bile. 12 bölümden oluşan ilk sezon oldukça ses getirmişti. B: The Beginning 2. Sezon ne zaman? merakla bekleniyor. B: The Beginning anime severler tarafından oldukça beğenildi. Anime sektöründe yeni bir nefes olan dizinin ikinci sezon siparişi ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

B: The Beginning Konusu

İleri teknolojinin kullanıldığı bir dünyada Cremona’nın takımaş ülkesinde suç ve eylem oranı artmaya başlıyor. Koku bu olayların kahramanıdır. Keith ise, RIS’in (Royal Investigation Service) efsanevi araştırmacısı olarak çalışmaktadır. Seri katil Killer B ve bir suç zinciri tarafından kuşatılan şehirde çeşitli karakterler yaşıyor. Killer B’nin cinayetlerine tekrar başlamasının ardından Keith görevine geri döner. Gizemli genç Koku’nun hedef m yoksa yandaş mı olduğu ise belirsizliğini korumaktadır. Seslendirmede ise başrollerde Hiroaki Hirata, Yuki Kaji, Asami Seto yer alıyor. Dizi aksiyon anime ve suç türünde. Dizinin yönetmeni olan Kazuto Nakazawa aynı zamanda dizinin yaratıcılığını da üstlenmiş durumda. Kazuto Nakazawa Kill Bill filminde animasyon yönetmenliği yapmıştı. Dizinin içeriği %50’den fazla orijinal olduğu için Netflix’in diziye devam edeceği düşünülüyor. Netflix’in orijinal ürünlerini daha çok arttırmak için uğraştığını biliyoruz. 2018’de yayınlanacak olan yeni projeler için 8 milyar dolarlık harcama yapıldı. Bu nedenle bu serinin de devamının geleceğinden neredeyse eminim diyebilirim.

B: The Beginning 2. Sezon Ne Zaman?

Dizinin 2. Sezonu ile henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizi orijinal olarak 12 bölüm içeriyor. Bu yüzden belki ikinci sezon olmayabilir. Ancak Netflix oldukça beğenilen bu anime dizisinin devamını isteyebilir. Netflix bu sene toplamda 30 yeni anime programı eklemeyi planlıyorlar. Bu nedenle bu dizinin devamının gelmesini de umutla bekliyoruz. Dizinin ikinci sezonu olursa tahmini olarak Mart 2019’da yayınlanabilir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...