Baby Driver Ne Zaman Vizyona Girecek? - Film Konusu - Ne Zaman?

Baby Driver Ne Zaman Vizyona Girecek?

Baby Driver Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Aksiyonun tavan yaptığı Baby Driver Ne Zaman Vizyona Girecek?

Efso bir film daha geliyor, gençler ve kendini genç sananlar. Baby Driver nam-ı diyar TeKillYeah. Fragmanı ile yürekleri ağza getiren film daha ilk fragmanında kendinden söz ettirmeyi başardı. Fragman oldukça yüksek izlenime sahip olunca da bu konuyu hazırlamaya karar verdik. Filmin hem konusundan bahsedeceğimiz haberimizde Baby Driver Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusuna da yanıt alacaksınız. Suç, Gerilim ve Aksiyon kategorisindeki film müzikleri ile de oldukça sevildi. Yaza damgasını vuracak olan film ülkemizde de diğer avrupa ülkeleri ile aynı zamanda vizyona girecek. Lafı da fazla uzatmadan dizinin konusundan bahsetmeye başlayalım.

Baby Driver Film Konusu

Oldukça yenilikçi bir konuya sahip olan dizide Baby lakaplı karakterimiz arabanın a sından z sine kadar anlamakta ve arabayı adeta bir toreto gibi kullanmaktadır. Genç görünümünden dolayı bu lakap verilmiş karakterin kullanılan ismi budur. Filmde karakteri canlandıran isim ise Ansel Elgort‘tur. Filmin oyuncu kadrosundan ayrıca bahsedeceğiz, aramızda kalsın efso isimler var efsooo.

Bahsettiğimiz bu Baby karakteri para karşılığında sürücülük hizmeti vermektedir. Ancak bu sürücülük öyle normal bir sürücülük değil, kaçış. Polisten kaçmak için aranan isim olan Baby banka soyguncularının en büyük patronu diyebiliriz. Bu karakterin yolu bir gün hiç olmayacak şekilde bir suç lideri ile kesişir. Onun için çalışmak durumunda kalan karakterimizin girişeceği iş oldukça zordur hatta imkansızdır. İşlerin ters gideceğini kestiren karakterlerimiz bakalım bu beladan nasıl sıyrılacaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda Edgar Wright yer almaktadır. Yönetmenlik koltuğuna yayılmak yerine ayrıca filmin senaryosunu da kaleme alan Wright filmde oyuncu kadrosu olarak başta bahsettiğimi Ansel Elgort oyunucusunu, Kevin Spacey, Jamie Foxx, Jon Bernthal, Eiza Gonzales, Jon Hamm ve Lily James ile birlikte çalışmış.

Baby Driver Ne Zaman Vizyona Girecek?

Geldik film için merak edilen sorunun yanıtına Ülkemizde Tam Gaz ismi ile vizyona girecek olan film 28 Haziran 2017 de ilk gösterimini kanada’da yapacak. Film ülkemizde ve bir çok Avrupa ülkesinde 30 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecektir. Bu konuda size aktaracaklarımız bu kadardı bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın, sizi filmin fragmanı ile baş başa bırakıyoruz ;


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...