Barcelona - Real Madrid Maçı Ne Zaman? - Hangi Kanalda?

Barcelona – Real Madrid Maçı Ne Zaman?

Barcelona - Real Madrid Maçı Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Tüm dünya tarafından beklenen El Clasico Ne Zaman?

La liga liginin hiç şüphesi en çok sevilen ve izlenen karşılaşması olan El Clasico’ya artık günler kaldı. Ülkemizin medarı iftaharı Arda’nın belkide ilk Clasico deneyimi olacak. 13 Mayıs 1902 tarihinde ilk karşılaşmasını yapan iki dünya devi takım son karşılaşmasını ise 2 Nisan 2016’da yapmıştı. Şuan için muhtemel onbirleri belirsiz olan bu iki takım için favori takım Barcelona olarak gösterilmekte. Barcelona – Real Madrid Maçı Ne Zaman? sorusun yanıt vermek için hazırladığımız bu makalede gelin biraz karşılaşmanın istatistiklerini göz gezdirelim

Barcelona – Real Madrid Maç İstatistikleri

Son yıllarda sürekli üstün gelen Barcelona önceden o kadarda başarılı değildi. Genel olarak ortalamaya bakıldığını farklı kazanan Real Madrid her maçını gollü galibeyet alarak kazanmış. Bir çok ünlü isme ev sahipliği yapacak olan Comp Nou’da bu sene yıldız geçidi yaşanacak. Belkide Dünya’nın en iyi oyuncularının bulunduğu bu karşılaşmada kim galip gelir bilemeyiz ancak favori olarak Barcelona gösterilmekte. Dünyanın en pahalı transferine sahip olan Real Madrid bu sene bu sıfatını Paul Pogba transferi ile Manchester United’a kaptırdı.

Şuan için ilk 11’i belli olmayan takımların ne zaman karşılacağı sorusuna yanıt verecek olursak;

Barcelona – Real Madrid Maçı Ne Zaman?

Bu sene El Clasico 4 Aralık 2016 tarihinde saat 21:45‘te Comp Nou’da yapılacak. Bu tarihten önce Şampiyonlar Liginde bu iki takım karşılaşır mı bilemeyiz ancak bu el classico karşılaşması merak ve heyecanla tüm dünya tarafından beklenilmekte. Maçı bir çok şifresiz kanal verecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...