Batman Ve Superman - Adaletin Şafağında Ne Zaman Çıkıyor ?

Batman Ve Superman – Adaletin Şafağında Ne Zaman Çıkıyor ?

Bu yazıyı oylayın

Batman Ve Superman – Adaletin Şafağında Ne Zaman Çıkıyor ?

Superman ve Batman yıllardır herkesin fenomeni olmayı başaran iki karakter olarak ülkemizde de popülerliğini koruyor. Daha önce sayısız başarılara imza atan bu iki karakter bu kez ortak film ile vizyona girmeye hazırlanıyor. Bu iki karakter karşı karşıya gelecek mi? Yoksa dost olarak mı filmde yer alacaklar? Bu soruların cevabı için film hakkında gelen haberlere değinmemiz gerekecek. Filmin belirli bir bölümü bir kitaptan alıntı yapılarak kurgulanacak. Bu kitabın sahibi ise Frank Miller. 1986 yılında çıkardığı bir kitabında Batman ve Superman karakterlerinin karşı karşıya gelmesini anlatıyor. Film yapımcıları bu kitaptan yararlanacaklarını açıkladılar. Böylelikle bir çıkarımda bulunarak karakterlerin karşı karşıya geleceğini söyleyebiliriz. Batman v Superman: Adaletin Şafağında ismi ile çıkacak olan film çok yakın tarihte Fantastik filmler kategorisinin en iyisi olmak için geliyor. Bu fantastik filmde aksiyon dolu sahneler ve gerilim yüklü bir 2 saat bizi bekliyor. 2016 yılının Mart ayında çıkacağı konuşulan film için şimdiden hazırlıkların bittiği de konuşulanlar arasında. Filmin Batman v Superman Adaletin Şafağında ismini alması da adalet üzerine bir konunun işleneceğini gösterebiliyor. İki karakterden adaletli davranan mı kazanacak? Yoksa her ikisi de değil adalet mi kazanacak gibi sorular da soruluyor.

Batman v Superman: Adaletin Şafağında Oyuncuları Filmin oyuncuları daha önce de bu film ile benzerlik gösteren eserde yer alanlar arasından seçildi. Ben Affleck, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Gal Gadot filme damga vuracak isimler arasında. Bu başarılı oyuncular filmin karakterlerine can verirken üstün performans göstereceğinden dolayı film eşsiz bir zevkle izlenecek. Filmin diğer isimleri arasında ise yönetmen Zack Snyder bulunuyor. Başarılı yönetmenin bu film için çok emek harcadığı biliniyor. Yapımcı koltuğunda ise Charles Roven ve Nolan ikilisini görüyoruz.

Batman v Superman: Adaletin Şafağında Ne Zaman Çıkıyor? Film 2016 yılının Mart ayında çıkacak. Gösterime gireceği net tarih ise 23 Mart olarak biliniyor. Bilim Kurgu, Fantastik ve Aksiyon içeren Batman v Superman Adaletin Şafağında filmi bu tarihe kadar sabırsızlıkla Türkiye’de ve tüm dünyada beklenmeye edilecek.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...