Beşiktaş - Benfica Maçı Ne Zaman? - Bilet Satın Al

Beşiktaş – Benfica Maçı Ne Zaman?

Beşiktaş - Benfica Maçı Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Şampiyonlar Ligi Grup Maçı Beşiktaş – Benfica Maçı Ne Zaman?

Şampiyonlar liginde mücadele eden Beşiktaş son maçında aldığı sevindirici galibeyeti sonrası son kozunu kendi evindeki Benfica maçında oynayacak gibi gözükmekte. Bir çok kara kartalın merak ve heyecanla beklediği maç Beşiktaş – Benfica Maçı Ne Zaman? en çok sorulan soru olarak gündemdeki yerini aldı. İlk karşılaşması Luz Stadı’nda oynanan maçta 1-1 beraber kalınmıştı. İki takımında maçta formda olmasına karşın Beşiktaş deplasmanda gayet iyi oynadı. Şenol Güneş ayrıca bu maçta bir çok futbolcuyu dinlendirmişti. Grubunda yükselmek için bu maçta kaliteli bir sonuç çıkarmaya çalışacak olan Beşiktaş’a canı gönülden başarılar diliyoruz.

Beşiktaş – Benfica İlk 11’ler

Merakla beklenen ilk 11’ler henüz belirliliğini sağlamadı ancak Beşiktaş Benfica’ya Vodafone Arena’yı dar edecek gibi gözükmekte. Avrupa tarihinde 187. maçına çıkacak olan Beşiktaş’ta durumlar çok iyi özellikle İtalyan devi Napoli’nin evinde alınan 3-2 galibiyetteki Abubakar kendisinden istenilen oyunu çok iyi şekilde gösterdi. 18 maçlık şampiyonlar ligi serüvenini bozan Beşiktaş grubunda da gayet iyi bir yeri kaptı. Ancak bu maç Beşiktaş için kilit görevini görmekte. Buradan alınacak iyi bir galibiyet Beşiktaş’ın Avrupa kariyerinde iyileşmeye gidecektir.

Beşiktaş – Benfica Hangi Kanalda

Beşiktaş’ın kendi evinde oynayacağı maçı Tivibu‘dan naklen izleyebiliyorsunuz. Tüm şampiyonlar ligini ayrıca Tivibuspor kanalından naklen izleyebilirsiniz.

Beşiktaş – Benfica Maçı Ne Zaman? – Saat Kaçta?

Asıl merak edilen sorunun yanıtına gelecek olursak herhangi bir aksilik yaşanmaz ise iki takım 23 Kasım 2016 tarihinde saat 22:45‘de Vodafone Arena’da, Tivibu kanalında naklen karşılaşacak. Gönlümü siyah beyazlılarla, Haydi Kara Kartal…

Daha önceden 2009 – 2010 yılında şampiyonlar liginde yer almış olan Beşiktaş tarihi boyunca 5 Kere Şampiyonlar Liginde yer almıştır. Ülkesini kaliteli şekilde temsil eden Beşiktaş’a sende destek verip maçı canlı olarak izlemek istiyorsan. Bilet Al ve Vodafone Arena’daki yerini al!


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...