Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
5 (100%) 1 vote

Efsane haline gelmiş Saul reyisin dizisi Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi aleminin belkide en çok izlenen kült dizisi Breaking Bad’i izlemeyeniniz yoktur. Her bir karakteri ayrı bir sanat eseri olarak nitelendirilen dizide belkide sanatın en derin yerleri dizi bölümlerinde uygulanmıştır. Dizideki karakterlerin giyimlerinden, kuşamlarından dahi bir çok haberler çıkarılmıştı. Dizideki en dikkat çeken karakterlerden biri olan Saul ile ekibimiz 2. sezonda karşılaşmıştı. Breaking Bad dizisinde ikili takımın efsane olmasında yardımcı olacak olan Saul için bambaşka bir dizi tasarlandı. 2015 yılında vizyona girmiş olan dizi oldukça kaliteli bir izleyici kitlesi topladı. Son sezonda Breaking Bad’deki Walter White geleceği bilgisi tüm dizi alemini heyecanlandırdı. Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu herkes tarafından merak edilen bir konu haline geldi.

Better Call Saul Dizi Konusu

Breaking Bad dizisinin belkide en ilginç karakterlerinden olan Saul Goodman’ın hayatını anlatacak olan dizide, karakterimizin ceza avukatlığına başladığı ilk tarihlerden suç dünyasına nasıl geçtiği anlatılmakta. Kaliteli bir yapıma imza atan Vince Gilligan bu dizide tamamen Saul Goodman’ın yaşadığı iç dünyayı anlatacaktır. Kara mizah işlenilen dizide yenilikçi senaryo enerjik, iş bitirici ve kurnaz karakterimiz Saul Goodman’ın kara komedi yaşadıklarını anlatacaktır.

İlk iki sezon boyunca Walter White ve Jesse Pinkman ile tanışmasından önceki hayatını anlatan dizi 3. sezonda bu iki karakteri de diziye dahil edecek. Evet Breaking Bad takipçileri yanlış duymadınız Wakter White geri dönüyor.

Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman?

İlk iki sezonunda istenilen başarıyı elde etmiş olan dizi 3. sezon için kollarını sıvadı. Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorularına karşı dizi yapımcıları 2017’yi göstermiştir. Her sene yeni bir sezon çıkartan dizi yapımcıları geçmiş sezonlarındaki gibi bu sezonuda şubat ayında çıkaracaktır. Önceki sezonlara bakacak olursak; 1. Sezon 11 bölümlük sezonla 8 Şubat 2015‘te başlamıştı. 2. Sezon 10 Bölümlük sezonla 15 Şubat 2016‘te başlamıştı. 3. Sezon ise tahminimizce 5-20 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecektir.

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konu umarız sizi bilgilendirici nitelikte olmuştur. Bir sonraki ne zaman çıkıyor konusunda görüşmek üzere, esenlikler dileriz.

25 Mart 2017 Güncelleme: Dizi 10 Nisan 2017 Tarihinde kanalında yayınlanıyor olacaktır. Şimdiden herkese iyi seyirler.

 


Comments to Better Call Saul 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • Wakter White mı dönüyor 😀

    Mustafa 27 Ocak 2017 13:13 Cevapla
  • tahmininiz tutmamış

    Osman 27 Şubat 2017 21:32 Cevapla
  • mart bitti nerdeyse hani ?

    hasret 18 Mart 2017 04:13 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...