Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Yeni Sezon Ne Zaman

Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

AMC kanalının en çok sevilen dizisi Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Efsanevi dizilerin en çok sevileni Better Call Saul yeni sezonundan onay geldi. Breaking Bad’den tanıdığımız avukat Saul’un yaşantısının daha derinden inceleyen dizide Saul’un geçmişine doğru bir yolculuğa çıktık. 3. sezonda artık gerçek efsane karakterleri işlemeye başlayan Saul gün yeni sezonunda tamamen Walter White ve Jesse Pinkman ile olan birlikteliği göreceğiz. Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu ile karşı karşıya kalan Better Call Saul efsanesi izleyicilerine yanıtını vermek için bu haberi hazırladık. Öncesinde dizinin biraz konusundan ve detaylarından bahsedeceğiz.

Better Call Saul Hikaye İlerleyişi

Hikayesi oldukça büyük efsane dizinin (Breaking Bad) farklı açıdan izlenmesi diye tanımlanabilir. Fakat bu tanım oldukça kısıtlayıcı bir yapıda, ilk sezonda karakterimiz bir rüya gibi geçmişine bakarken yeni sezonlarda dizinin akışı daha da farklılaştı. 3. sezon için büyük sükse yapan dizi de Walter White ve Jesse Pinkman karakterlerinin geri dönüşü çok konuşulmuştu. Walter White geri döndü ve dizi yaşanan o eski olaylar akıllara mıhlandı. Kardeşi Chuck ile yaşadığı ilginç ilişki ve Jimmy’nin farklı işleri gün geçtikçe karışıklığa doğru ilerliyor.

İlk zamanlarda abisine verdiği sözü yavaş yavaş çiğneyen ve adeta şeytanın avukatlığını yapmaya başlayan Jimmy kendi avukatlık şirketini kurarken bu zamanda yaşadığı tüm zorlukları da görüyoruz. Walter white ve Jessie’nin büyük metanfetamin satış ortağı siyahi tavukçu ile Jimmy’nin tanışmasını konu edinen 3. sezonda olaylar karanlığa doğru ilerliyor. Heyecanın tavan yaptığı zamanlarda sezon finali yapan dizi kreatörü Vince Gilligan ve Peter Gould tekrardan bu özelliklerini kullanıyor. 

Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

AMC kanalının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Suç, Dram dizisi popülaritesini her geçen gün artarken 4. sezon onayı da gecikmedi. 19 Haziran 2017 tarihinde sezon finali yapan dizi yeni sezonuna tahmini olarak 2018’in nisanında başlayacak. Yeni sezon için şuanda net bir tarih vermeyen yapımın tahmini yayını geçmiş sezonlara göre senenin ilk çeyreği olarak gözüküyor.

Gelecek resmi bilgiler ile burayı güncelleyeceğimizi hatırlatırız. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, esen kalın efenim.


Comments to Better Call Saul 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • çok teşekkürler yazı için

    fenasi 27 Kasım 2017 06:24 Cevapla
  • 3.sezon finaline kadar izledim gustavo vardı bitek jesse felan yoktu, tamamen sakin giden ve sabırla izleyebilen bir kitle için bu dizi, ben çok seviyorum

    ahmet 7 Aralık 2017 06:36 Cevapla
  • çok teşekkürler yazı için

    KERİM 18 Nisan 2018 22:13 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...