Better Call Saul 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Better Call Saul Konusu

Better Call Saul 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Better Call Saul 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Breaking Bad’in spin off dizizi Better Call Saul daha yeni başlamışken bir sonraki sezon için onay aldı.

6 Ağustos’ta ekranlara geri dönen Better Call Saul henüz ilk bölümü yayınlanmışken yeni sezonu için onay aldı. Dizinin 4. Sezonu yeni bölümleri ile her Pazartesi ekranlara gelecek. Dizinin başrol oyuncusu Bob Odenkirk dizinin 5. Sezonunun onaylandığı kalçasına yaptırdığı Better Call Saul dövmesiyle duyurdu. Peki Better Call Saul 5. sezon ne zaman çıkacak?

IMDB üzerinde 10 üzerinden 8.7 gibi bir yüksek puana sahip. Suç ve drama türünde olan dizi sürükleyici bir konuya sahip. Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Saul’un geçmişine indiğimiz dizi izleyiciler tarafından da oldukça beğeniliyor. Dizinin 4. Sezonunda da bizi oldukça sürpriz isimler bekliyor.

Better Call Saul Konusu ve Oyuncuları

Dizi Breaking Bad’den tam 7 yıl öncesinde geçiyor. Saul Goodman (Bob Odenkirk) o yıllarda Jimmy McGill olarak tanınıyor. Avukatlık mesleğine yeni başlayan Jimmy ekonomik olarak da iyi bir durumda bulunmuyor. Ancak Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Saul kadar sahtekar değil. Kendisine gelen davaları kazanıp adını duyurmaya çalışıyor. İlk sezonlarda Breaking Bad’den kimseyi görememek bizi üzmüştü.

Senaristler sesimizi mi duydu bilinmez ama dizinin üçüncü sezonunda Walter White ve Jesse Pinkman karakterlerini görmüştük. Dördüncü sezonda bu ikiliyi daha sık göreceğiz gibi görünüyor. Abisine verdiği sözü çiğneyen ve şeytanın avukatlığını yapmaya başlayan Saul kendi avukatlık şirketini kurarken pek çok sıkıntı çeker. Dizinin dördüncü sezonu oldukça heyecanlı bir şekilde devam edecek gibi görünüyor.

Better Call Saul 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin dördüncü sezonu 3 Eylül’de kısa bir araya girdikten sonra kaldığı yerden devam edecek. Oldukça başarılı bir şekilde devam eden Saul Goodman artık suçluların avukatı haline geliyor. Popüleritesi her geçen gün artan dizi yaklaşık 3 milyon izleyiciye sahip.

Dizinin 5. sezonu 2019 yılında ekranlara geri dönecek. Dizi Ağustos – Eylül 2019 gibi ekranlara geri dönebilir. Kesin çıkış tarihi yayınlandığında yazımızı güncelleyeceğiz. Dizinin beşinci sezonu da diğer sezonlar gibi 10 bölümden oluşuyor. Beşinci sezonun tanıtım fragmanı yayınlandığında yazımıza ekleyeceğiz.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...