Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor? - 2017 Yeni Sezon Ne Zaman?

Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor? 2017

Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor?
Bu yazıyı oylayın

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor?

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi ailemizin mavi gözlü bireyi Beyazıt Öztürk uzun süreden beri beklenmekte. Açıklanan bilgilere göre yeni sezonun gecikmesinin bir çok nedeni var. Kanal D ekranlarının en uzun süren programı ünvanını kazanacak olan Beyaz Show 21. sezonuna bomba gibi hazırlanmakta. Bu sezon beyaz show bir çok yenilik ve zengin içerikle seyircisinin karşısına çıkacak bir çok erteleme yaşayan program bu sene seyyar Beyaz Show’u ekranlara getirecek. Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor? sorularına karşın uzun süredir sessizliğini koruyan Kanal D açıklamasını yaptı.

3 Ekimden bu yana ülke ülke gezmekte olan programın takvimi de açıklandı. Bu tarihlerde gurbetteki vatandaşlarımızın yanına gidecek olan Beyazıt Öztürk’ü bakalım vatandaşlarımız nasıl karşılayacak?

3 Ekim: Hannover
7 Ekim: Azerbaycan
14 Ekim: Düsseldorf
15 Ekim: Viyana
21 Ekim: Antwerp
23 Ekim: Berlin
29 Ekim: Melbourne
30 Ekim: Sidney
9 Aralık: Zürih
11 Aralık: Stuttgart

2017 Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor?

27 Mayıs 2016 tarihinde 20. sezonu ile seyircilerine veda eden Beyazıt Öztürk bu sezon bizi oldukça bekletti. Haliyle Beyaz Show’un bittiği yönde söylentiler dolaşmaya başladı. Kanal D’nin yeni sezon açıklamasından sonra programı her hafta takip eden izleyiciler derin bir oh çekti. Şuan için en son 5 Ekim 2016 tarihinde başlayacağı söylenen Beyaz Show hala başlamadı. Muhtemel olarak Kasım sonu veya aralık ayında program başlayacaktır.

Bir sonraki ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen Kalın.

10 Kasım 2016 Güncelleme: 18 Kasım 2016 Cuma günü çakır gözlü ailemizin üyesi kanalında başlıyor!!. 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...