Beyond 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Beyond 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonu ile izlenme rekorları kıran Beyond 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonunda oldukça büyük bir kitleye hitap ederek izlenimleri yükseltmiş olan Beyond 2. sezon için onayını kaptı. Dizi için en çok merak edilen soru şüphesiz Beyond 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?. Freeform kanalında 2 ocak 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi fantastik konusu ile fantastik dizi sevenlere hitap etmekte. Oldukça kaliteli bir senaryoya sahip olan dizinin yazar kadrosunda ise Adam Nussdorf yer almaktadır. Lost, Tron: Uprising gibi yapımların yazarlığını üstlenen bu isim kalitesini bir kez daha göstererek dizinin daha ilk sezonunda izlenimlerini müthiş şekilde yüksek rakamlara çekti.

İlk sezonu ile 7 Milyon küsür izlenmeye sahip olan dizi IMdb’den 10 üzerinde 7.4 aldı. Bir çok puanlamadan tam puan almayı başaran yapım İkinci sezonunda da bu başarısını devam ettirecek gibi gözükmekte.

Beyond Dizi Konusu

Ülkemizde de oldukça fazla izleyici kitlesine sahip olan dizi konu olarak başta da dediğimiz gibi fantastik bir konuyu ele almaktadır. İlk olarak dizide komaya girmiş bir karakteri görmekteyiz 12 yıl boyunca komada yaşayan Holden Matthews uyandıktan sonra ilginç ve farklı yeteneklere sahip olduğunu öğrenir. Ancak bir komploya kurban gideceğini fark eden Holden bakalım bu komplo ile karşı karşıya kaldığında neler yapacaktır.

Kadrosunda bir çok ünlü ismi barındıran yapımda Holden karakterini Burkely Duffield canlandırmaktadır. Dilan Gwyn, Jeff Pierre, Jonathan Whitesell ve Michael McGrady isimleri yer almaktadır.

Beyond 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni seneye yeni bir başlangıç yapan FreeForm kanalı 2. sezon için çok umutlu. Bizzat kanal başkanının açıklaması ile dizi 2. sezon onayını almayı başardı. Twitter’dan yayınlanan 2. sezon görseli ile de 2. sezonunu garanti altına alan dizi 2. sezon için çıkış tarihini henüz belirlemedi. Fakat dizinin bir kış dizisi olduğu aşikar. İlk sezonunda 10 bölüm yayınlayan dizi 2. sezonu içinde 10 bölümlük bir sipariş verdi. Genel olarak 40 – 50 dakikalık bölümler ile izleyicisinin karşına çıkan dizi gelecek sezonlarda da 10 bölümlük bir izlenim sağlayacak.

Şuan için Beyond 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna yanıt veremiyoruz ancak yakın zamanda resmi olarak duyurulacağı bilinen dizi için 2. sezon çıkış tarihi eli kulağında diyebiliriz. Sizler için hazırladığımız bu konuyu yakından takip etmek için bizi sosyal medyalardan takip edebilirsiniz. İlk resmi bilgi ile burayı güncelleyeceğimizi hatırlatır bizi takip etmenizi dileriz.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...