Beyond Good and Evil 2 Ne Zaman Çıkıyor? - Oyun Konusu

Beyond Good and Evil 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Beyond Good and Evil 2 Ne Zaman Çıkıyor?
Bu yazıyı oylayın

Uzun yıllardır beklenen oyundan sonunda sevindirici haber geldi.

2003’te yayınlanan Beyond Good and Evil oyununun devamı niteliğinde olan oyun uzun zamandır bekleniyordu. Ubisoft tarafından geliştirilen oyun 2017 E3 konferansında duyurulan oyun sadece PlayStation’larda oynanabilecek. Müzik yapımcısı Christophe Heral Beyond Good and Evil 2 oyununun müziklerini besteledi. Yeni jenarasyon oyuncuları için özel olarak geliştirilen oyun çok kolay ve rahat bir oynanış keyfi sunmayı hedefliyor. Ubisoft İspanya’nın açıklamasıyla oyunun çıkacağı belli oldu. Oyunun çıkacağı platform hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak oyunun Playstation exclusive olması bekleniyordu. Peki oyuncular tarafından merakla beklenen oyun Beyond Good and Evil 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Beyond Good and Evil 2 Oynanışı

Beyond Good and Evil 2, 3 şahış bakış açısıyla oynanabilen bir aksiyon macera oyunu türünde olacak. İlk oyuna kıyasla oyun ögeleri daha geleneksel olacak. Oyuncu oyuna sosyal sistemin en altındaki kişi olarak başlayacak ve bir karakter yaratacak. Karakter kız ya da erkek olabilecek. Oyuncu çeşitli görevleri tamamladığında ise çeşitli özellikleri açılacak. Kazanılan özellikler sayesinde zaman içerisinde uzay aracı geliştirilebilecek ve mürettebat oluşturulabilecek. Oyuncular kendi toplumlarına sahip olan gezegenleri gezerek ve gezegenlerdeki görevleri tamamlayarak yeni özellikler kazanabilir ya da uzay araçlarını geliştirebilirler. Ancel, sabit hikaye olaylarını içeren bir anlatı unsurunun yanı sıra oyuncunun gezegenleri keşfetme kararının temel alınacağı bir olay dizisi hedeflediklerini söyledi. Oyun tek oyunculu ya da çok oyunculu bir şekilde oynanabilecek. Tek oyuncu olarak bile girdiğinizde verdiğiniz kararlar tüm evreni etkileyebilecek.

Beyond Good and Evil 2 Ne Zaman Çıkıyor?

Oyun için yayınlanan tanıtım videosundan sonra henüz bir oynanış videosu henüz yayınlanmadı. 2017 E3 oyun konferansında duyurulan ayrıca Ubisoft İspanya tarafından twitter hesabında duyurulan oyun için başka bir resmi açıklama yapılmadı. Ubisoft İspanya hesabında oyunun yayınlanacağı platformlar yayınlandı. Ancak bu tweetler 4 saat sonra kaldırıldı. Yayınlanan tweetlere göre oyun PC, Playstation, Xbox One X ve Nintendo Switch’de yayınlanacak. Oyunun Mart – Nisan 2018’de çıkması bekleniyor.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...