Big Boyz Festival Ne Zaman? - Hobi ve Aktivite Festivali

Big Boyz Festival Ne Zaman?

Big Boyz Festival Ne Zaman?
Bu yazıyı oylayın

Türkiye’nin ilk hobi ve aktivite festivali Big Boyz Festival Ne Zaman, Nerede ve Ne Kadar?

‘Büyüklere oyuncaklar.’ sloganıyla alışılmadık bir etkinlik olacağını vurgulayan Big Boyz Festival’inden bahsedeceğiz bu yazıda. O kadar çok detay var ki özetleyemeyeceğim bile şuraya tanıtım bültenini koyayım en iyisi: “Hobilerinin peşinde koşmaktan vazgeçmeyenler Big Boyz Festival’de KüçükÇiftlik Park’ ta bir araya geliyor. Big Boyz Festival Ne Zaman? sorusunun yanıtı için son başlığa göz atabilirsiniz. Büyüklere oyuncaklar konseptiyle günlük koşuşturma içinde zevk ve hobilerine zaman ayıramayan şehir insanının, farklı aktiviteleri ve seçenekleri bir arada bulabileceği, hem alışveriş yapıp hem eğleneceği, rol model aldığı kişileri dinleyerek yepyeni bilgiler öğrenebileceği, workshoplar’a katılıp kendini geliştirebileceği bu taptaze festival, üç gün boyunca katılımcılara günün yorgunluğundan kaçıp sıyrılarak, kendine vakit ayırma ve değişik etkinliklerle bir nevi nefes alma imkanı sunuyor.

Big Boyz Festival’in ziyaretçileri; bir yandan hayallerindeki aracı, tekneyi ya da motosikleti inceleyip, drone , maket uçak gibi oyuncakları test ederken, diğer yandan festival bünyesinde bulunan Türkiye’nin teknolojiden giyime en ünlü 50 markasından alışveriş yapabilecek. Bunun yanı sıra her biri kendi alanında uzman, birbirinden ünlü konuklar, söyleşiyle deneyimlerini katılımcılara aktaracak. Okçuluk, tamirat, DJ’lik ,barista , dövme ve bira yapım atölyesinde verilen eğitimler ve PlayStation oyun deneyimleri her zevke hitap edecek.

Harley Davidson’ın Jumpstart deneyimi, Birkan Polat Stunt Show, Enduro gösterileri, kamuoyunun yakından tanıdığı sürpriz isimlerle söyleşiler ve daha birçok etkinlik festival konuklarının ufkunu açarken Sunset Partiler sayesinde eğlence doruğa çıkaracak. Ceza, canlı (live) orkestrasıyla birlikte 3 Kasım’da Big Boyz Festival’de.Festival ruhuna uygun bir performans sergileyecek. Eurobasket 2017’ye katılan 12 Dev adam için “12 Dev” adında yeni şarkısıyla şu sıralar yine adından sıkça söz ettiren Ceza, dünden bugüne en sevilen şarkılarıyla, KüçükÇiftlik Park’ta olacak. Pentagram, kadrosuyla vereceği elektrikli konseriyle 4 Kasım’da Big Boyz Festival’de.1987’den bugüne yaptıkları albüm ve konserlerindeki yüksek voltaj elektrikle tanınan Pentagram, akustiğe mola verip, Murat İlkan ve Ogün Sanlısoy’un da yer aldığı kadrosuyla elektrikli konserle 4 Kasım Cumartesi KüçükÇiflik Park’ta sahne alacak. Mirkelam, enerjik şarkıları ile 5 Kasım’da Big Boyz Festival’de.”

Dolu dolu ve çok zevkli geçecek bir etkinliğe benziyor isterseniz önce tarihlerden daha sonra da biley fiyatlarından bahsedelim…

Big Boyz Festival Ne Zaman?

Etkinlik 3, 4 ve 5 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Kombine ve konser bileti olarak iki bilet seçeneği bulunuyor.

Big Boyz Etkinliği Ne Kadar?

Kombine bilet 70 Tl iken, festival ve konser bileti bir arada 50 Tl. He konser istemiyorum sadece etkinlikler yeter derseniz eğer festival biletleri de 30 Tl. Bence kesinlikle etkinliği kaçırmayın, çok eğlenceli olacağı her halinden belli. Bir başka yazımızda daha görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın efenim…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...