Black Lightning 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor? - Black Lightning Konusu

Black Lightning 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıyı oylayın

DC kahramanlarından Black Lightning’in yer aldığı dizi kimi kullanıcılar tarafından sevilmese de oldukça büyük beğeni topladı.

DC kahramanlarından Batman’in toparladığı süper kahraman grubu Outsiders’tan bir karakter Black Lightning. Dizi karısına verdiği sözden dolayı süper kahramanlık yapmayı bırakmış ve sorunlu çocukların olduğu bir lisede müdürlük yapan bir adamı anlatmaktadır. Şehirdeki suç oranının artmasıyla birlikte kızı da kaçırılınca tekrar sahalara dönen Black Lightning şehri ve çevresi için mücadele etmeye başlar. The CW kanalı bünyesinde yayınlanan dizi Arrow evrenine dahil olmayacak. Dizinin yaratıcısı ve yapımcısı ise Arrow, Flash ve Green Lantern’den tanıdığımız Greg Berlanti. Dizi Netflix üzerinden takip edilebilmektedir. Dizide                Cress Williams, China Anne McClain, Nafessa Williams ve Christine Adams yer alıyor. Peki Black Lightning 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Black Lightning Konusu ve Karakterler

Jefferson Pierce yaşadığı bölgedeki suçlularla mücadele edip onları korumaya adamış bir süper kahramandır. Bir olaydan ağır yaralanarak kurtulur ve karısına bir daha süper kahramanlık yapmayacağının sözünü verir. Yıllarca güçlerini kullanmadan sıradan bir okul müdürü olarak hayatına devam eder. Bir gece Jefferson’un kızları bölgedeki suç örgütlerinden birinin patronu ve Jefferson’un eski öğrencisi olan Lala tarafından kaçırılıyor. Pierce kızlarını kurtarmak için yıllar önce verdiği sözünden vazgeçiyor. Dizide Black Lightning Cress Williams tarafından canlandırılıyor. Black Lightningin karısı Jenniffer Pierce’yi China Anne McClain canlandırıyor. Kızları rolünde de Nafessa Williams ve Christine Adams yer alıyor. Süper kahramanımızın düşmanı Lala’yı ise William Catlett canlandırmakta.

Black Lightning 2. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Dizi izleyicileri tarafından oldukça çok sevildi. Ancak bir kısım izleyici dizideki oyunculuklardan pek memnun değil. Ancak iyi reyting yakalamayı başaran diziden 2. Sezon onayı geldi. Dizinin 2. sezonunu onaylayan kanal çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Dizinin 2. sezonunun 2018 sonunda ya da 2019 başında çıkması bekleniyor. Dizinin tüm sezonlarına Netflix üzerinden ulaşabilirsiniz. Dizinin ekranlara oldukça çarpıcı bir şekilde dönmesi bekleniyor. Dizinin 2. Sezon oyuncularında çok fazla değişiklik yapılmadı. Aynı kadro ile hayatına devam edecek olan dizinin çıkış tarihi yayınlanınca yazımız güncellenecektir.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...