Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Ne Zaman Çıkıyor?

Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Bir kült dizi efsanesi Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Teknoloji çılgınlığının yegane eleştiricisi Black Mirror artık Netflix’de. Neredeyse tüm kaliteli dizileri bünyesinde toparlayan Netflix Black Mirror efsanesine de el attı. 4 channel kanalında senelik olarak yayınlanan dizi aslın mini bir seri, ne zaman yayınlanacağı bile kestirilmeyen dizi genelde 3 bölümden oluşmakta. 3. sezonun yayınlanmasından hemen sonra 4. sezon için çalışmalara başlandığının bildirilmesinden sonra diziyi takip edenler Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusu ile karşı karşıya kaldı. Bir kült dizi olarak yayın hayatına devam eden dizinin her sezonu ayrı konu işlenmekte.

Black Mirror Dizi Tanıtımı

Her sezonunda farklı konu işleyen dizi ayrıca her sezonunda bambaşka bir yapım haline gelmekte, farklı oyuncular, farklı yönetmenler ve farklı senaristler. Bu yüzden aslında tüm dizi işleyişi farklı şekilde ama dizi sezonlarının tek ortak tarafı Black Mirror. Yani kara ayna. Anlamı ne mi?. Elimizden düşüremediklerimiz. Telefon, bilgisayar, tablet ulan dünya nereye gidiyor. Yanımızdaki ile bile konuşmaz yazışır olduk, kara aynalara bakarak. Aynanın içinden görünen mobil programcıklar. İşte tam burada teknolojinin insanoğluna verdiği zararları inceleyen ve bunu işleyen yapım tüm olağan durumlara değinmekte. Bir karşı duruşluluğun yapımı olan Black Mirror bu yüzden tüm dizi ve filmlerden ayrılmayı başarıyor.

Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Öncelikle diziye yeni başlayacaklara ve bir çırpıda 3. sezon finaline gelmişlere sesleniyoruz. Özellikle bir çırpıda izleyen kardeş sen bu diziyi anlamamışsın. Baştan izle. Her bölümü, her sahnesi anlam yüklü olan dizi buna göre izlenmeli. Bir yıl boyunca uğraşılan bu dizi sana sadece izleme zevki veremez. Diziyi izlerken tüm detayları inceleyip diziyi anlaman gerekiyor.

Sorulan sorulara geri dönecek olursak, dizi ilk yayınına 2011 de başladı. İlk ve ikinci sezonu 3, Üçüncü sezonu ise 6 bölümden oluşuyor. 4 Channel kanalında yayınlanan dizi 3. sezonunda kanal değiştirdi ve Netflix’in bünyesi altına girdi. Yeni sezon (4.Sezon) nerede yayınlanır bilemeyiz ancak Netflix 4. sezona da el atacak gibi gözükmekte. 2017’nin son aylarında çıkacağını düşündüğümüz dizi tekrardan bir çırpıda tüm bölümlerini yayınlayacak. Siz siz olun bu dizi de bir bölümü tam sindirmeden diğerine geçmeyin…

Henüz resmi bir tarih paylaşmayan dizi yapımcıları resmi bir tarih paylaştığında bunu hemen sitemizden öğrenebilirsiniz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek Black Mirror dizisi hakkında yazdıklarımıza hemen ulaşın. Bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek üzere…

Resmi Açıklama: Dizi 29 Aralık 2017‘de tüm bölümleri ile karşımızda olacak. Black mirror 5. sezon için bu konuya göz atabilirsiniz.


Comments to Black Mirror 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • yazıdaki yanlış bilgilendirmeyi düzeltmek isterim ilk ve 2. sezonları 3’er bölüm 3.sezon ise özel bölüm (white christmas) dahil 7 bölümden oluşuyor..

    Lara 29 Ekim 2016 16:53 Cevapla
    • Haklı düzeltmeniz için teşekkürler.

      Nadmin 29 Ekim 2016 18:12 Cevapla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...