Black Sails 5. Sezon Ne Zaman?

Black Sails 5. Sezon Ne Zaman?

Starz kanalının korsan dizisi Black Sails 5. Sezon Ne Zaman?

200’ü aşkın ülkede yayınlanan ve geçtiği 3 sezonunda toplamda 3.7 milyon kişi tarafından sıkı bir takip ile devamı beklenen dizi için 4. sezon 29 Ocak 2017 tarihinde büyük buluşma gerçekleşti. İzleyicileri ile buluşan dizi için söylenen söylentiler geçtiğimiz aylarda yapımcı tarafından doğrulandı. 4. Sezonu final sezonu olarak tasarlayan yapım 4. sezon 10. bölümde izleyicisine veda edecek. Black Sails 5. Sezon Ne Zaman? sorusu bir çok dizi takipçisi tarafından sorulurken açıklamanın bu şekilde gelmesi dizi takipçilerini haliyle yıktı diyebiliriz.

Geçtiğimiz Emmy ödüllerinde Görsel ve Seslendirme’de ödül almaya hak kazanan dizi başarısını da bu ödülü ile kanıtlamıştı. Fakat bilindiği gibi her güzel dizi güzel bir sonla bitiyor. Şöyle dönüp bakıldığında aslında güzel dizilerin güzelliğini yapan tadında bitmesi. Bu dizi de aslında tam tadında bitiyor. İzlenimleri oldukça yerinde olmasına rağmen hikayenin kısır döngüye girmemesini isteyen yapımcıların haklı kararını biz de destekliyoruz.

Black Sails 5. Sezon Ne Zaman?

Evet bu sorunun yanıtı hakikaten üzücü nitelikte ancak Starz bunun için ufak bir ışık yaktı. Starz kanalında 3 sezonluk bir geçmişten sonra kanalın sahibi dizinin final yapmasından dolayı üzgün olduğunu belirtmişti. Bizler için çok iyi bir korsan filmi hazırlayan John E. Steinberg’e teşekkürlerini ileten Starz Genel Müdürü böyle dizilerin devamlılığını da beklediğini belirtti.

John E. Steinberg tarafından yapılan dizi 2014’de başladı ve bu sene 2017’de 4. sezon 10. bölümü ile finale doğru ilerledi. Final bölümünde kaliteli bir bitirişi yakalamayı başaran dizi son sezonunu hak ettiği övgü ile de bitirmeyi başardı. Şahsen ekip olarak gelecek yıllarda böyle filmlerin çoğalacağını düşünmekteyiz. Şuan için daha çok metafizik alanlarında dizilerin yapılması bir yerden sonra insanları bu tarafa itecektir.

Bu konu hakkında size aktaracaklarımız bu kadardı bir başka ne zaman çıkacak konusunda görüşmek dileği ile, Esen kalın.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...