Blindspot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Blindspot 4. Sezon Konusu

Blindspot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Blindspot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
5 (100%) 2 votes

Gizemli bir konuya ve olay örgüsüne sahip Blindspot 4. sezonu için çalışmalarına başladı.

Arrow, The Flash gibi dizilerin yapımcısı olan Greg Berlanti’nin yapımcılığını üstlendiği Blindspot dünya genelinde oldukça beğeniliyor. Dizi Martin Gero tarafından yaratıldı. İlk gösterimini 2015 yılında yapan dizi oldukça beğenildi. İlginç bir konusu ve başarılı oyuncuların bulunduğu dizi geçtiğimiz Mayıs ayında sezon finali yaptı.

Sezon finalinin üzerinden çok uzun bir zaman geçmeden sevindirici haber geldi. Dizinin kanalı NBC 4. sezon için onay verdiğini duyurdu. Tüm vücudu dövmelerle kaplı bir kadının geçmişini bulmaya çalışıyoruz. Zira kadın tamamen hafızasını yitirmiştir. Oldukça değişik bir konsepte sahip olan dizi dünya genelinde beğeniler topladı. Peki Blindspot 4. sezon ne zaman çıkacak?

Blindspot 4. Sezon Konusu ve Oyuncuları

Times meydanında vücudu tamamen dövmelerle kaplı olan hafızası yerinde olmayan kadına Jane Doe ismi verilir. FBI görevlisi Kurt Weller, Jane Doe’ya göz kulak olmaya başlar. Kurt Weller ve ekibi Jane’in üzerindeki dövmelerin bir suçun ipucu olduğunu keşfederler. 4. sezonda olayların çözümüne çok daha yakın olduğunu söyleyebiliriz.

sezonda oldukça düşen reytingler dolayısıyla dizinin bu sezonunda oldukça heyecanlı olaylar göreceğimizi söyleyebilirim. Dizinin oyuncu kadrosunda yapılacak olan değişiklikler henüz resmi olarak duyurulmadı. Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza ve Ashley Johnson’dan oluşan kemik kadro aynı şekilde kalacak.

Blindspot 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin yeni sezonunda olaylar 18 ay sonrasında geçecek. Gizemli bir olay nedeniyle yollarını ayıran ekibin ne yaptıklarını göreceğiz. Aniden ortaya çıkan bir kriz ekibin tekrar bir araya gelmesini sağlayacak. Bakalım ekip Jane’in üzerindeki dövmeleri çözerken bir yandan da gerçekleşen olayla bağlantısını bulabilecekler mi? Dizinin bu sezonda final yapması oldukça yüksek bir ihtimal. Ancak yüksek reyting sonuçları elde ederse yeni bir sezona onay verilir diye düşünüyorum.

Reytinglerin ilk sezona göre düşük olduğunu söylemiştik. Bu nedenle bir yenilenme sürecinden geçecek olan dizi bizi yeni sürprizlere boğabilir. Dizi Eylül – Ekim 2018’de ekranlara geri dönecek. Başarılı oyuncuların bulunduğu dizinin ekranlarımızdan ayrılmamasını temenni ediyorum.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...