Borderline 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? - Dizinin Konusu

Borderline 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Borderline 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Bu yazıyı oylayın

Borderline 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorusunu yanıtladığımız yazımızı okuyabilirsiniz. Borderline geçtiğimiz aylarda Netflix tarafından satın alındı ve giderek kendine ait bir takipçi kitlesi oluşturuyor.

Michael Orton-Toliver ve Chris Gau tarafından tasarlanan bir komedi belgesel dizisidir. Dizi bir İngiliz komedi dizisidir. Ağustos 2016’da yayın hayatına başlayan dizi Netflix’e geçmesinin ardından oldukça popüler olmaya başladı. İngiliz kanalı Channel 5’da yayınlanan dizinin tüm hakları Netflix tarafından satın alındı. Giderek daha fazla kitleye ulaşan dizi hakkında daha çok şeyler duyacağız gibi. Dizi geçtiğimiz günlerde 2. Sezonu ile ekranlara gelmişti. Netflix üzerinden yayınlanan dizinin tüm bölümleri 19 Ekim 2017 tarihinde yayınlandı. 6 bölümden oluşan 2. Sezonun ardından izleyiciler merakla beklemeye başladı. Peki izleyicilerin merakla beklediği dizi Borderline 3. Sezon ne zaman çıkacak?

Borderline 3. Sezon Konusu

Dizinin konusu Border Force’un kurgusal bir versiyonu olan hayali bir Northend Havaalanıdır. Bir betiğin ezberlenmesini gerektiren dizilerin çocuğunun aksine Borderline retro-script tarzındadır. Retro-script aktörlerin hiçbir şekilde önceden hazırlanmadığı doğaçlama şeklinde ilerleyen konuşmadır. Dizi bu yönüyle oldukça eğlenceli bir şekilde sunuluyor. Tamamen doğaçlama konuşmaların üzerine kurgulanan dizide önemli isimler rol alıyor. Dizide David Avery (Tariq), Jackie Clune (Proctor), David Elms (Clive), Liz Kingsman(Andy), Ralf Little (Narrator), Jamie Michie (Grant) ve Guz Khan (Mo) yer alıyor. Dizinin son bölümünde; hayat koçu Eleanor Wilson ile takım oluşturma haftasonu birkaç süprizle sonuçlanmıştı. Andy çok fazla şampanya içtiği için Eleanor’un evlenme niyetini çok yanlış anlıyor. Tariq’ın ise modelleme kariyeri büyük bir hızla gerilemeye girmişti. Yeni sezonun da bu olaylar ışında şekilleneceğini düşünüyorum. Dizi tamamen doğaçlama diyologlardan oluştuğu için tam olarak ne şekilde ilerleyeceği kesitirilemiyor.

Borderline 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Dizi hakkında Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Yani dizinin 3. sezonu yayınlamayacak da olabilir. Ancak olaylar yarım kaldığı için 3. Sezonun gerçekleşeceğini düşünüyorum. Diziye giderek ilgi arttığı için belki erken bir 3. sezon bile gelebilir. Dizinin ilk sezonu Ağustos ayında yayınlanırken 2. Sezonu Ekim ayında yayınlanmıştı. Bu bilgi ışında dizinin bu yılın sonbaharında yani Ekim 2018’de başlayacağını söyleyebilirim. Mutlu günler.


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...