Braven Ne Zaman Vizyona Girecek? - Ne Zaman Yayında?

Braven Ne Zaman Vizyona Girecek?

Braven Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Merakla Beklenen Mamoa’nın Yeni Filmi Braven Ne Zaman Vizyona Girecek?

Braven gerilim, aksiyon türündeki bir ABD yapımı. Filmin yönetmeni Lin Oeding. Oyuncu kadrosundaki en dikkat çeken oyuncu ise daha önce Game of Thrones dizisinde ve Justice League filminde yer almış olan Jason Mamoa. Filmin şuana kadar bir tane fragmanı yayınlandı. Filmin vizyon tarihini öğrenmek isteyenler son paragrafa göz atabilirler. Gelin filmin konusuna yakından bakalım.

Braven Filminin Konusu

Film ABD ile Kanada sınırında yaşayan mütevazi bir ağaç kesicisi olan Joe Braven’ın uyuşturu kaçakçıları ile karşı karşıya gelmesini anlatıyor. Bu ölümcül uyuşturucu kaçakçıları masum bir ağaç kesicisi olan Joe’nun evine erion saklarlar. Ancak Joe Braven uyuşturucu kaçakçılarının sandığı kadar kolay lokma biri değildir. Ailesini korumak için elinden gelen her şeyi yapmakta kararlıdır. Konusuna bakılırsa aksiyona doyacağız gibi gözüküyor. Geçelim filmin oyuncu kadrosuna.

Braven Filminin Oyuncu Kadrosu

Yukarıda da bahsettiğim gibi ana karakterimizi Jason Mamoa canlandırıyor. Kendisi daha önce bu tarz yapımlarda fazlasıyla rol almıştı, tecrübeli bir isim. Filmde yer alacak bir diğer isim ise Jill Wagner. 39 yaşındaki aktör şuana kadar 10 tane yapımda yer aldı, bunlardan biri Teen Wolf. Filme Joe Braven‘ın babası rolünde olacak isim ise Stephen Lang. Stephen Lang 65 yaşında bir aktör, role çok uygun olduğu düşünülüyor. Oyuncu kadrosunda beni pek heyecanlandıracak isimler bulunmuyor. Ancak Jason Mamoa gene kendine tam oturan bir rol bulmayı başarmış.

Braven Ne Zaman Vizyona Girecek?

Braven filmi aslında 2o16 yılında açıklanmıştı. Ancak çeşitli aksaklıklar dolayısıyla film sürekli ertelenmek zorunda kaldı. Gelen son bilgilere göre film bu yıl Şubat ayının başlarında yayınlanacak. Çok az kaldığı söylenebilir. Filmle ilgili bir beklentim yok ancak çıktığı zaman izlemeyi planlıyorum. Yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Sizde düşüncelerinizi yorumlara yazabilirsiniz. Ayrıca eğer yazıyı yararlı bulduysanız çevrenizdekilerle paylaşırsanız sevinirim. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın!Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...