Bumblebee Ne Zaman Vizyona Girecek? - Çıkış Tarihi - Film Konusu

Bumblebee Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bumblebee Ne Zaman Vizyona Girecek?
Bu yazıyı oylayın

Transformers Evreninin En Çok Sevilen Karakterlerinden Bumblebee Ne Zaman Vizyona Girecek?

Geçtiğimiz günlerde Transformers serisinin 5. halkası olan Son Şövalye vizyona girdi. Bana kalırsa film ne kötüydü ne de iyiydi. Açıkçası daha önce çıkan Transformers filmleriyle aramın çok iyi olduğu söylenemez. Kopukluklar ve senaryonun zayıflığı bana oldukça fazla gelirdi. Bu filmde de ara sıra bazı mantık hataları olsa da, konusu beni fazla rahatsız etmedi. E aksiyon sahnelerinde de bol bol CGI kullanılınca, bana kalırsa serinin diğer filmlerinden daha güzel bir iş çıktı. İşte Bumblebee filminin konusu, detayları ve Bumblebee Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusunun yanıtı…

Karakterin Detayları

Bumblebee bildiğiniz üzere insanlara en yakın ve samimi Transformer‘dır. Detaylarına girersek boyu 5,1 metredir. Kullandığı silahları kol topu ve omuz füzeleridir. Karakterimizin ses düzeni savaşta zarar gördüğünden dolayı iletişimini teybinden çaldığı şarkılarla kurmaktadır. İlk filmde karşımıza Chevy markalı bir antika araba ile çıkarken, sonraki filmlerde kendini yeniler ve son model bir Chevy Camarro‘ya dönüşür.

Bumblebee Film Konusu

Filmin konusu diğer Transformers filmlerinden bağımsız olacak. Günümüzde değil geçmişte geçecek. Hangi dönem olacağı tam olarak bilinmese de Bumblebee’nin kendisini insanlardan sakladığı dönemlerde geçebileceği söyleniyor. Temelde açıklanan ise Bumblebee‘nin dünyada yaşadığı olayları ve sorunları konu alacağı yönünde. İleride daha detaylı açıklamalar gelecektir.

Neden Diğerleri Değil de Bumblebee?

Bunun en önemli sebebi Bumblebee en çok sevilen Transformers karakteri. Özellikle insanlarla olan samimiyeti ve yakınlığı herkesin ona karşı bir sempati duymasını sağlıyor. Aynı zamanda diğerlerine göre daha eğlenceli. Hasbro’nun sattığı Transformers ürünlerinde de zirvede Bumblebee ürünleri yer alıyor. Paramount şirketi 5. filmi hesaba katmadan, 4 filmden 3.8 milyar dolarlık bir gişe yaptı. Final filmini çıkarmadan önce, sevilen bir karakterin solo filmini çıkarması oldukça normal.

Bumblebee Ne Zaman Vizyona Girecek?

Şirketin CEO’su önlerine senaristlerinden tam 9 konu geldiğini ve onlarda ileriki filmler için en beğendikleri 3 konuyu seçtiklerini açıkladı. Uzun lafın kısası sevimli karakterimiz Bumblebee, bizlerle 8 Haziran 2018 de tekrardan buluşacak. Umarım eğlenceli, akıcı ve karakterimize uygun bir film olur. Filmden aktaracaklarımız bu kadardı bir başka ne zaman çıkacak konusundan görüşmek dileği ile…Selam! Ben Anıl. Film,dizi izlemeye ve çizgi roman okumaya bayılırım. Ne Zaman Çıkıyor ekibinin bir parçasıyım...

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...