Cable Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? - Cable Girls Konusu

Cable Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Cable Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Bu yazıyı oylayın

Cable Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 1920’lerde yaşayan kadınların hayatlarını konu edinen diziden sevindirici haberler var!

La Casa de Papel’den sonra Netflix üzerinde bir İspanyol dizi furyası başladı. Dizi her ne kadar Cable Girls ismi ile anılsa da orijinal adı Las Chicas Del Cable. 1920’leri konu edinen dizinin geçtiğimiz yıl 2 sezonu birden Netflix üzerinden erişime sunulmuştu. Dizinin konusu ise 1920’lerde İspanya’da telefon şirketinde operatör olarak çalışan dört bağımsız kadının hayatları. Eski sayılabilecek bir dönemi kapsadığı için dizinin seveni olduğu kadar sevmeyeni de var. Geçtiğimiz yıl iki sezonun birden yayınlanmasının ardından Netflix yapımcılardan dizinin 3. Sezonun siparişini istedi. Cable Girls 3. Sezon ne zaman başlayacak? Sorusunun detaylı yanıtı için yazımızı okuyabilirsiniz.

Cable Girls Konusu ve Oyuncuları

1928’de Madrid’de modern bir telekomünikasyon şirketi açılır. Dizi bu şirkette çalışan 4 genç kadını hayatını konu edinmektedir. Dört genç kız farklı şekillerde kendilerini ailelerine, ortaklarına veya anılarına bağlıdırlar. Dizi geçtiği yıl itibariyle kadınların 1920’lerde yaşadığı zorlukları göstermek istiyor. Daha iyi bir gelecek yaratmak için uğraşan bu dört kız kendilerine zarar vermekte olan bir sırrı açığa çıkarmak üzeredirler. Her iyi drama dizisinde olduğu gibi bu dizinin karakterlerinin de kendilerine özgü bir hikayeleri bulunuyor. Alba Lidya (Blanca Suárez), gizemli bir geçmişe sahip olan bir bayandır. Marga (Nadia de Santiago) büyük şehirde yalnızlık yaşayan mütevazı bir kasaba kızıdır. Carlota (Ana Fernández) ise kendisini kontrol eden ailesinden kurtulmak isteyen şımarık üst sınıfta yetişmiş bir kızdır. Son olarak Ángeles (Maggie Civantos) ise kocasının işini reddeden ve çalışan kızların amiridir.

Cable Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sevenlerinin merakla beklediği yapımın ne zaman başlayacağı henüz resmi olarak açıklanmadı. Netflix’in 2018 yılında yayınlayacağı diziler listesinde adı bulunan dizinin Nisan ayının sonlarına doğru ekranlara dönmesi tahmin ediliyor. Cable Girls modern feminizm ile 1920’lerin vahşetini bir araya getirerek harmanlayan oldukça iyi bir yapım. 4 lider özelliği taşıyan hanım arasındaki sıkı dostluğu ve verdikleri çetin savaşları izlemek için diziye bir göz atmalısınız.

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...